MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs Arkadiusz Tańcula na gali Prime Show MMA 8

Kasjusz Don Kasjo Życiński vs Arkadiusz Tańcula w Main Event gali Prime Show MMA 8

Długo oczekiwany pojedynek staje się faktem i walką wieczoru na Prime 8. W ostatnich miesiącach między tymi dwoma zawodnikami jest bardzo gorąco, żaden z nich nie szczędzi słów na swojego rywala. Wiemy, że Arek wciąż nie przestaje marzyć, a kolejnym jego marzeniem jest pokonanie Kasjusza w jego formule. Już dzisiaj podczas konferencji spodziewamy się mocnej wymiany zdań między tą dwójką.

Król wygrał swój ostatni pojedynek z Boxdelem w formule K-1 i będzie dążył do tego, aby podtrzymać zwycięską passę, natomiast Arek przegrał z Wiewiórem i ma ogromną motywację, aby wygrać i udowodnić sobie i ludziom, że nie warto go skreślać.

Warto podkreślić, że zarówno Don Kasjo, jak i Tańcula zadeklarowali, że po tym pojedynku odbędzie się rewanż w formule K-1 do końca roku.

Karta walk Prime Show MMA 8: Zadyma 2.0

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.