MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Jakub “Japczan” Piotrowicz zawalczy z Pawłem “Prezesem” Jóźwiakiem na gali Prime Show MMA 8: Zadyma 2.0

Jakub Japczan Piotrowicz zawalczy z Pawłem Prezesem Jóźwiakiem na gali Prime Show MMA 8 Zadyma 2

13 kwietnia 2024 roku przewidziana jest monumentalna dawka freakfightowych emocji podczas gali PRIME SHOW MMA 8: ZADYMA 2.0. Przygotujcie się na pojedynki, które mocno elektryzują. W programie czekają również legendarne powroty do freaków, nierozwiązane konflikty, kontynuacja IGRZYSK GLADIATORÓW oraz debiuty nowych twarzy, które zapewne namieszają w PRIME. To wydarzenie jest dokładnie tym, na co czekają prawdziwi miłośnicy freakfightów.

Jakub “Japczan” Piotrowicz, po ponadrocznej przerwie, wraca do oktagonu. Po porażce w ostatnim pojedynku z Robertem Pasutem, Piotrowicz stanie do walki z Pawłem “PREZES” Jóźwiakiem. Słychać już echa gorącej wymiany zdań i zaciętej rywalizacji, która zapowiada się na prawdziwy FREAK FIGHT.

Warto zaznaczyć, że Japczan od pewnego czasu odnowił swoją aktywność w mediach społecznościowych, zdobywając coraz większą popularność. Tymczasem PREZES, po nieudanej walce, pragnie udowodnić, że tym razem wejdzie do oktagonu jako lepszy zawodnik, gotowy na starcie.

Przed samą galą odbędzie się konferencja, która zapowiada się na wydarzenie pełne niespodzianek. Będzie to doskonała okazja, aby poznać wszystkich zawodników, którzy wezmą udział w PRIME 8: ZADYMA 2.0. Zapewniamy, że dla miłośników freakfightów będzie to prawdziwy majstersztyk.

W trakcie pierwszej konferencji odbędzie się również specjalny panel zawodników, którzy zmierzą się w IGRZYSKACH GLADIATORÓW. To wydarzenie, na którym nie zabraknie dymów i niezapomnianych wrażeń dla wszystkich obecnych.

Karta walk Prime Show MMA 8: Zadyma 2.0

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.