MMA News

wszystko związane ze światem MMA

“Bagietson” vs “Daro Lew” na gali Prime Show MMA 8: Zadyma 2.0 już 13 kwietnia 2024 roku

Bagietson vs Daro Lew na gali Prime Show MMA 8 Zadyma 2.0 już 13 kwietnia 2024 roku

Przed nami kolejna wielka dawka emocji w światku freakfightu! Przygotujcie się na pojedynki, które wstrząsną fundamentami oktagonu. Gala obfitować będzie w legendarne powroty do freaków, nierozwiązane konflikty, kontynuację IGRZYSK GLADIATORÓW oraz prezentację nowych twarzy, które zapewne nie zawiodą w PRIME… W najprostszym skrócie zapowiada się to na co czekają prawdziwi fanatycy freakfightów!

Pierwszy ogłoszony pojedynek przewiduje starcie Michała “Bagieta” Gorzelańczyka z Dariuszem „Daro Lew” Kaźmierczukiem. Od pewnego czasu obaj panowie udzielali się w sieci, podsycając napięcie i atmosferę, a teraz nadszedł czas, aby spotkać się w oktagonie podczas PRIME 8! Zarówno Michał, jak i Dariusz, zyskali sobie sympatię publiczności, ale w tej walce zdecydować musi zwycięzca!

Podczas pierwszego spotkania Bagietson wspomniał o rzekomym ucieczkowaniu Lewa z Krakowskiego ZOO, co wywołało irytację u samodzielnego Lwa. Jak sam przyznał, pragnie jak najszybciej stawić czoła Michałowi i rozprawić się z nim w oktagonie.

Obaj zawodnicy doświadczyli porażek w swoich ostatnich pojedynkach, lecz jak stwierdził Daro po starciu z Xayoo, nie udało mu się w pełni zrealizować swojego planu. Teraz zaś zamierza pokazać Bagiecie, co to znaczy prawdziwy mistrz! W tej walce nie ma miejsca na odstępstwa – żaden z nich nie odpuści nawet na sekundę. Oprócz samego starcia, widzów czekają emocjonujące konferencje oraz programy, które wprowadzą ich w jeszcze większe napięcie i oczekiwania na to, co przyniesie ten spektakularny wieczór freakfightu!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.