MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Main Event FAME MMA 21: Tomasz “Góral” Adamek vs. Patryk “Bandura” Bandurski

Main Event FAME MMA 21 Tomasz Góral Adamek vs. Patryk Bandura Bandurski

Main eventem nadchodzącej freakowej gali FAME MMA 21 będzie starcie dwóch zupełnie różnych światów: doświadczonego i cenionego polskiego pięściarza, Tomasza “Górala” Adamka, oraz członka zespołu Bungee, czyli jednego z najpopularniejszych kanałów rozrywkowych na polskim YouTube i Twitch – Patryka “Bandura” Bandurskiego. Freakowa gala sportów walki odbędzie się 18 maja 2024 roku w Gliwickiej PreZero Arenie

To wydarzenie już teraz zapowiada się jako historyczne zderzenie, które na długo pozostanie w pamięci fanów sportu oraz rozrywki. Po jednej stronie ringu stanie żywa legenda – Tomasz “Góral” Adamek, mistrz świata w federacjach takich jak WBC, IBO i IBF. W swojej bogatej karierze stoczył aż 59 pojedynków, z których 53 zakończył zwycięstwem, w tym 31 przez nokaut. Adamek to nazwisko, które zna praktycznie każdy rodak, a jego walki z takimi zawodnikami jak Andrzej Gołota czy Witalij Kliczko zapisały się w historii polskiego boksu.

Po powrocie z “sportowej emerytury”, Adamek stawił czoła ikonie polskiego MMA – Mamedowi Khalidowowi, odnosząc kolejne zwycięstwo w swojej karierze.

Jego rywalem będzie Patryk “Bandura” Bandurski, który po swoich dwóch pierwszych walkach w FAME MMA udowodnił, że nie można go lekceważyć. Mimo stosunkowo niewielkiego doświadczenia w ringu, Bandura pokazał się z bardzo dobrej strony, zwyciężając w obu pojedynkach. Teraz, stając przed takim wyzwaniem jak walka z Adamkiem, będzie musiał udowodnić, że jego umiejętności oraz determinacja są na równi z legendą polskiego pięściarstwa.

To starcie, które odbędzie się 18 maja w Gliwickiej PreZero Arenie, zapowiada się jako historyczny main event na FAME MMA 21.

Tomasz “GÓRAL” Adamek to żywa legenda boksu. Mistrz świata w takich federacjach jak WBC, IBO i IBF. W swojej zawodowej karierze stoczył aż 59 pojedynków, z których 53 zakończył zwycięstwem. Jego nokauty to prawdziwa broń – 31-krotnie zakończył walki przed czasem. Adamek walczył z takimi sławami jak Andrzej Gołota czy Witalij Kliczko. To nazwisko, które zna niemal każdy Polak.

Po powrocie ze sportowej emerytury, Adamek zmierzył się z ikoną polskiego MMA – Mamedem Khalidovem, gdzie odniósł kolejne zwycięstwo w karierze.

Patryk “Bandura” Bandurski, choć nie dorasta do pięt Adamekowi pod względem doświadczenia, udowodnił swoje umiejętności. Mimo zaledwie dwóch stoczonych pojedynków, efektownie pokonał naprawdę ciężkiego przeciwnika – Alana “Alanika” Kwiecińskiego. Następnie, podczas FAME: REBORN, zwinnie zwyciężył Szeliego. Bandura jest postacią, którą kochają i znają miliony fanów na krajowym YouTube.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.