MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Krzysztof “Diablo” Włodarczyk walką wieczoru gali FAME MMA 22

Amadeusz Ferrari Roślik vs Krzysztof Diablo Włodarczyk walką wieczoru gali FAME MMA 22

31 sierpnia 2024 roku Łódź stanie się areną widowiskowych pojedynków freak fightów. W Atlas Arenie odbędzie się gala FAME MMA 22. Najbardziej oczekiwanym wydarzeniem będzie starcie pomiędzy Amadeuszem “Ferrari” Roślikiem a Krzysztofem “Diablo” Włodarczykiem.

Pojedynek pomiędzy Amadeuszem Roślikiem a Krzysztofem Włodarczykiem to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń FAME MMA 22. Obaj zawodnicy mają coś do udowodnienia. Walka odbędzie się w formule MMA.

Bilety na galę FAME MMA 22 są już dostępne. To doskonała okazja, aby zobaczyć na żywo emocjonujące pojedynki i cieszyć się niesamowitą atmosferą.

Krzysztof Włodarczyk, znany jako “Diablo”, urodził się 19 września 1981 roku w Warszawie. Jest byłym mistrzem świata WBC i IBF w kategorii junior ciężkiej. Debiut w FAME MMA miał pierwotnie odbyć się 2 września 2023 roku, ale został odwołany z powodu nieścisłości kontraktowych. W ostatnich swoich pojedynkach pięsiciarskich Diablo wygrał m.in. z Fabio Maldonado i Edwinem Mosquerą.

Amadeusz Roślik, znany jako “Ferrari”, urodził się 23 marca 1996 roku. Jest kontrowersyjną postacią w świecie polskich freak fightów, znaną głównie z FAME MMA i High League. Choć jego bilans walk to 8-9-0, nieustannie emanuje pewnością siebie. Jego ostatnią walkę stoczył dla Misfits Boxing, gdzie przegrał z Salt Papim.

FAME MMA to polska federacja organizująca gale typu freak show fight, z siedzibą w Swarzędzu koło Poznania. Pojedynki toczone są głównie na zasadach MMA, choć odbywają się także w innych dyscyplinach. Federacja posiada czterech właścicieli: Wojciecha Golę, Michała Barona, Krzysztofa Rozparę oraz Rafała Pasternaka.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.