MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Poznaliśmy (niepełną) karte walk gali Fame MMA 21

Poznaliśmy niepełną karte walk gali Fame MMA 21

Na nadchodzącej gali FAME 21: Pretendent, fani pięściarstwa będą mieli okazję uczestniczyć w spektakularnych starciach, które obiecuje wieczór pełen napięcia i emocji. Gale FAME 21 zaplanowano na 18 maja 2024 r. w gliwickiej PreZero Arenie.

Najważniejszym wydarzeniem wieczoru, czyli MAIN EVENT, będzie starcie pomiędzy żywą legendą polskiego boksu, Tomaszem „Góralem” Adamkiem, a jednym z największych i najbardziej popularnych YouTuberów oraz streamerów w Polsce – Patrykiem „Bandurą” Bandurskim. To starcie przyciągnie uwagę całej społeczności bokserskiej i fanów sztuk walki na całym świecie.

W co-main evencie kibice będą świadkami starcia dwóch mocnych i dobrze znanych postaci. Don Kasjo, po dwóch pewnych zwycięstwach, zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Konflikt między nimi zaczął się jakiś czas temu w jednym z polskich reality-show i teraz zostanie rozwiązany w klatce.

Nie zabraknie także rewanżu. Paweł Tyburski zmierzy się ponownie z Michałem Pasternakiem. Poprzednia walka była prawdziwym pokazem umiejętności i charakterów, gdzie zwycięzcą okazał się Pasta. Czy Tyburski odrobi zadanie domowe i odbije się od ostatniej porażki?

Takefun powraca do klatki po występie podczas gali FAME 15. Kto będzie jego przeciwnikiem w nadchodzącej walce?

Na listach pojawi się również młody Khabib – Greg, który zmierzy się z cięższym od siebie rywalem – Iron SzelimKaleson, debiutant spod szyldu Bungee, stanie do walki z potężnym Guźcem. Czy Guzikowi uda się utrzymać dobrą passę?

Walka znanego z TikToka – Mrozzo, przeciwko popularnemu na Śląsku kulturysty Młodemu Ninjowi, będzie jednym z emocjonujących pojedynków wieczoru. Gala otworzy się walką Ewy Piątkowskiej, byłej mistrzyni świata w boksie, z młodą zawodniczką MMA – Klaudią Sygułą.

Jednakże to nie wszystko. Niektóre karty pozostają jeszcze zakryte, a kolejne gorące starcia czekają na swoją publikację. FAME 21: Pretendent zapowiada się jako niezapomniana gala boksu, przynosząca widowiskowe pojedynki i mnóstwo emocji dla fanów tej dyscypliny sportu. Czy jesteście gotowi na łącznie 10 nowych twarzy w federacji?

Karta walk gali Fame MMA 21:

  • Patryk “Bandura” Bandurski vs Tomasz Adamek (Boks)
  • Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs Alan Kwieciński (Boks)
  • Michał “Wampir” Pasternak vs Paweł “Księżniczka” Tyburski (K1)
  • Rafał “Takefun” Górniak vs TBA
  • TBA vs TBA
  • Grzegorz “Greg” Gancewski vs Piotr “Szeli” Szeliga (K1)
  • TBA vs TBA
  • Dominik “Kaleson” Cybulski vs Jakub “Guzik” Szymański (Boks)
  • Dominik “Mrozzo” Mrozowski vs Rafał “Młody Ninja” Sobonkiewicz (K1)
  • Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska (Boks, MMA, K1)
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.