MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Marianna Schreiber vs. Monika Laskowska. Głośny debiut na gali CLOUT MMA 3: Santa Clout.

Marianna Schreiber kontra Monika Laskowska. Głośny debiut na gali CLOUT MMA 3 Santa Clout.

W trzeciej odsłonie Clout MMA nie zabraknie walki kobiet, a pojedynek między Marianą Schreiber a Moniką Laskowską zapowiada się jako jedno z najbardziej hucznych debiutów tego roku w świecie sportów walki. Walką wieczoru gali Clout MMA będzie pojedynek Tomasza Hajto i Jakuba Wawrzyniaka.

Marian Schreiber: żołnierz, aktywistka i weteranka Top Model

Mariana Schreiber, znana ze swojego udziału w Top Model, to nie tylko weteranka tego popularnego show, ale również żołnierz Wojska Polskiego i aktywistka polityczna. Charakteryzuje się twardym i bezkompromisowym podejściem, co będzie można zobaczyć podczas swojego debiutanckiego starcia na gali CLOUT MMA 3: Santa Clout w piątek, 29 grudnia.

Monika Laskowska: powrót po wygranej

Z drugiej strony ringu stanie Monika Laskowska, znana szerzej jako “Najlepsza Polska Dziennikarka”, doświadczona zawodniczka, która powraca do klatki Clout MMA po zwycięstwie nad Nikitą Magical podczas pierwszej gali. Jako jedna z najlepszych polskich dziennikarek, ma na swoim koncie rekord 2:0 i z pewnością celuje w kolejną efektowną wygraną.

CLOUT MMA 3 Santa Clout – karta walk

CLOUT MMA 3: Santa Clout – karta walk

  • Tomasz Hajto vs Jakub Wawrzyniak
  • Marianna Schreiber vs Monika “Najlepsza Dziennikarka” Laskowska
  • Marcin Najman vs Adrian Cios
  • Denis “Bad Boy” Załęcki vs Patryk “Wielki Bu” Masiak
  • Małgorzata “Goha Magical” Zwierzyńska – TBA
  • Wojcech “Rekordzista” Sobierajski vs Grzegorz “Szuli” Szulikowski
  • Mariusz “Siwy” Siwiak vs Vasyl Halych
  • Błażej Augustyn vs Zbigniew Bartman
clout mma 3 Fortuna

Pasjonujące widowisko freakowe

Te dwie niezwykle charakterne zawodniczki zmierzą się w formule K-1, wyposażone w małe rękawice, na dystansie 3 rund po 3 minuty. Gala CLOUT MMA 3: Santa Clout obiecuje nie tylko pasjonujące pojedynki sportowe, ale także rozstrzygnięcia konfliktów, co na pewno zapadnie w pamięć fanów sportów walki.

Nowa jakość transmisji PPV

Edycja wydarzenia wprowadza także nową jakość, ponieważ firma StreamOnline będzie dostawcą PPV, co obiecuje jeszcze lepszą dostępność i jakość transmisji dla kibiców.

Sportowe emocje

CLOUT MMA 3: Santa Clout zapowiada się jako sportowe wydarzenie na najwyższym poziomie. Gala, która przyniesie nie tylko emocjonujące walki, ale także zapisze się w pamięci jako miejsce debiutów i sportowych zmagań. Już 29 grudnia poznamy zwyciężczynię tej niezwykle wyczekiwanej sportowej konfrontacji!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.