MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Tomasz Hajto vs Kuba Wawrzyniak walką wieczoru gali CLOUT MMA 3: Santa Clout.

Tomasz Hajto vs Jakub Wawrzyniak walką wieczoru gali CLOUT MMA 3 Santa Clout.

Mistrzowskie widowisko zbliża się wielkimi krokami. Tomasz Hajto i Jakub Wawrzyniak, dwie ikony polskiej piłki nożnej, zmierzą się w klatce CLOUT MMA 3: Santa Clout, na gali która odbędzie się 29 grudnia 2023 roku. To wydarzenie sportowe zapewni emocje na wielkim poziomie!

Sportowa rywalizacja piłkarzy w klatce

Dwóch legendarnych piłkarzy, którzy łącznie mają na koncie ponad 100 meczów w kadrze, stanie naprzeciw siebie w piątek, 29 grudnia. To będzie pojedynek, który wskaże, kto w sportach walki jest lepszy.

Doświadczenie kontra debiut

Tomasz “Gianni” Hajto, znany z występów w reprezentacji Polski i Jakub Wawrzyniak, obrońca z sukcesami w swojej karierze, spotkają się w formule K-1 na trzy rundy po trzy minuty. Czy doświadczenie Hajto pomoże mu w walce z debiutującym Wawrzyniakiem?

Wyjątkowe widowisko

CLOUT MMA 3: Santa Clout obiecuje być jednym z najbardziej pasjonujących wydarzeń sportowych roku. Gala, która nie tylko przyniesie pojedynki sportowe, ale i rozstrzygnie konflikty oraz zapisze się w pamięci fanów sportów walki.

Nowa jakość transmisji

Ta edycja wydarzenia przynosi nową jakość, ponieważ firma StreamOnline będzie dostawcą PPV, co zapowiada jeszcze lepszą dostępność i jakość transmisji dla kibiców.

CLOUT MMA 3: Santa Clout zapowiada się jako widowisko sportowe na najwyższym poziomie, obiecując nie tylko pojedynki pełne zacięcia, ale i emocjonujące debiuty. Już 29 grudnia, okaże się, kto wyjdzie zwycięsko z tej sportowej konfrontacji!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.