MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Mondolab sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska

Mondolab sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska

Mondolab sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska

Sponsorem Stowarzyszenia MMA Polska i nadchodzących 6. Mistrzostw MMA została marka Mondolab.

Już 4 marca odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska. 6. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Warszawie, w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40. Sponsorem tego wydarzenia i samego Stowarzyszenia została marka Mondolab.

Mondolab to światowej klasy suplementy treningowe, których formuły zostały skomponowane tak, by czerpać ze sportu jeszcze więcej. Specjaliści Mondolab pracują nad optymalizacją treningu przez kompleksową, wyważoną i bezpieczną suplementację. Marka współpracuje z naukowcami, dietetykami, fizjoterapeutami i organizacjami sportowymi. Analizuje w jaki sposób zrównoważona aktywność przekłada się na skuteczność, wyniki, poprawia nastrój, daje chęć i motywację zarówno zawodowym sportowcom, jak i osobom, które po prostu bez sportu nie wyobrażają sobie życia.

Stowarzyszenie MMA Polska powstało w roku 2019. Organizacja została powołana do reprezentowania i tworzenia profesjonalnej przestrzeni dla rozwoju amatorskiego MMA. Głównym celem Stowarzyszenia jest między innymi dbanie o pozytywny wizerunek MMA, organizowanie zawodów krajowych, powoływanie kadry na międzynarodowe turnieje, a w dalszej przyszłości wprowadzenie tej dyscypliny do grona sportów olimpijskich.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x