MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Wikt Codzienny partnerem 6. Mistrzostw MMA

Wikt Codzienny partnerem 6. Mistrzostw MMA

Wikt Codzienny partnerem 6. Mistrzostw MMA

Partnerem nadchodzących 6. Mistrzostw MMA został Wikt Codzienny, firma z branży kateringowej.

Firma Wikt Codzienny, poza współpracą ze Stowarzyszeniem MMA Polska, będzie również prowadzić sprzedaż swoich dietetycznych dań w trakcie trwania turnieju.

Wikt Codzienny, to autorski katering dietetyczny z wyborem menu i codzienną dostawą świeżych, przygotowywanych z pasją posiłków.

Już 4 marca odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska! 6. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Warszawie, w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40.

Stowarzyszenie MMA Polska powstało w roku 2019. Organizacja została powołana do reprezentowania i tworzenia profesjonalnej przestrzeni dla rozwoju amatorskiego MMA. Głównym celem Stowarzyszenia jest między innymi dbanie o pozytywny wizerunek MMA, organizowanie zawodów krajowych, powoływanie kadry na międzynarodowe turnieje, a w dalszej przyszłości wprowadzenie tej dyscypliny do grona sportów olimpijskich.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x