MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Oświadczenie FAME MMA: Michał “Boxdel” Baron wykluczony z bieżącej działalności Federacji

Oswiadczenie Federacji Fame MMA Boxdel odsuniety

Oswiadczenie Federacji Fame MMA Boxdel odsuniety

Polskie społeczeństwo internetowe od kilku godzin żyje wstrząsającymi ustaleniami Sylwestra Wardęgi, który ujawnił szokujące informacje dotyczące najbardziej znanych YouTuberów w Polsce. Organizacja Fame MMA wydała oficjalne oświadczenie w wtorkowy wieczór. W komunikacie poinformowano o natychmiastowym wykluczeniu Michała “Boxdela” Barona z federacji. Prezes Fame MMA, Krzysztof Rozpara, uzasadnił tę decyzję podejrzeniami dotyczącymi bardzo niepokojących zachowań Michała Barona przed jego zaangażowaniem się w działalność federacji.

Decyzja ta stanowi ważny krok ze strony organizacji, reagującej na kontrowersyjne informacje wydobyte na światło dzienne przez Sylwestra Wardęgę. Sprawa ta rzuca cień na karierę i reputację nie tylko samego Michała Barona, ale także innych popularnych twórców internetowych.

Pełna treść oświadczenia organizacji FAME MMA:

“Tę sprawę traktujemy bardzo poważnie. Jako Federacja chcemy przede wszystkim przekazać wyrazy współczucia osobom, które ucierpiały w wydarzeniach sprzed lat. To nigdy nie powinno się wydarzyć. Nie pozostaniemy obojętni względem takich zachowań. Dalsze kroki prawne podejmowane przez Federację wymagają stosownego czasu operacyjnego związanego z działaniami podejmowanymi w obszarze prawa spółek czy umów/kontraktów. Będziemy o wszystkim informować Was na bieżąco. Jednocześnie prosimy o niełączenie FAME z działaniami Michała Barona, podejmowanymi w przeszłości, przed powstaniem Federacji. PONIŻEJ PEŁNA TREŚĆ OŚWIADCZENIA:

Jako prezes zarządu spółki zarządzającej Federacją FAME oświadczam, że Michał Baron został de facto wykluczony z bieżącej działalności Federacji w trybie natychmiastowym. Decyzja została podjęta z powodu podejrzeń dotyczących bardzo niepokojących zachowań Michała Barona w okresie przed rozpoczęciem działalności w federacji. Oświadczam również, że władze federacji nie posiadały wiedzy dotyczącej wspomnianych zachowań. O dalszych krokach natury formalnej Federacja poinformuje w formie oświadczenia na oficjalnych kanałach FAME w mediach społecznościowych. Jednocześnie należy zaznaczyć, że Federacja podejmie natychmiastowe i stanowcze kroki względem innych osób występujących na naszych galach, wobec których skierowane zostały publicznie poważne zarzuty w związku z tą sprawą.””

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x