MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Paulina Hornik rywalką Lexy Chaplin na HIGH League 6

Paulina Hornik rywalka Lexy Chaplin na HIGH League 6

Paulina Hornik rywalka Lexy Chaplin na HIGH League 6

Paulina Hornik będzie rywalką Lexy Chaplin w jednej z głównych walk HIGH League 6, która odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl. 

Paulina Hornik to jedna z gwiazd projektu NATSU WORLD i najsłynniejszych polskich influencerek. W MMA stoczyła dotychczas jeden pojedynek. Wystarczyło jej zaledwie 40 sekund, aby w widowiskowym stylu pokonać Martynę “Pysię” Zbirańską w debiucie!

Hornik zasłynęła w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją ponad 330 tysięcy fanów, natomiast na TikToku obserwuje ją 750 tys. osób. 

Lexy Chaplin stoczyła już trzy walki w MMA, w tym dwie przeciwko Natalii “Natsu” Karczmarczyk, czyli bliskiej przyjaciółce Hornik. Ostatni pojedynek z jej udziałem odbył się we wrześniu podczas HIGH League 4. Chaplin zrewanżowała się “Natsu” za porażkę w debiucie i wygrała przez decyzję sędziowską. Poza tym pokonała Agatę “Fagatę” Fąk na HIGH League 2.

Stawką pojedynku nie będzie należący do Chaplin pas mistrzowski wagi muszej.

Przypomnijmy, że I konferencja przed HIGH League 6 odbędzie się już w poniedziałek, 27 lutego, o godz. 20:00 w studiu Polsatu na ul. Łubinowej 4a w Warszawie. Transmisja na YouTube.

HIGH League 6 odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Zapowiedziano między innymi walki z udziałem Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego, Marcina Dubiela, Marcina “El Testosterona” Najmana, Denisa “Bad Boya” Załęckiego i Dariusza “Dara Lwa” Kaźmierczuka. Bilety dostępne na Eventim.pl.

Karta walk:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x