MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Polscy zawodnicy MMA zaatakowani w Serbii nożami

Trzech Polskich zawodników MMA przebywających w Serbii na mistrzostwach świata amatorów MMA, zostało zaatakowanych nożami. Polacy zostałi napadniętych przed przed klubem “Stefan Braun” przy ulicy Nemanji w Belgradzie.

Dziennikarze serbskiej gazety “Blic” informują, że jeden z zawodników odniósł poważne obrażenia. Przebywa na oddziale chirurgicznym i walczy o życie. Został dźgnięty w okolice żeber. Drugiemu zadano rany kłute w okolicy prawego uda. Jego stan jest określany jako dobry.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na schodach przed klubem w Belgradzie. – Stało się to w środku nocy, kiedy żaden z sąsiednich barów nie pracował i nikt tego nie widział, oprócz tych z klubu, którzy pracują od godziny 23. Impreza trwa całą noc. Pewnie byli pijani po imprezie, więc rzucili się na nieszczęśników – mówił jeden pracownik pobliskiego baru w rozmowie z “Blikiem”.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x