MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Rekordowa liczba zawodników zawalczy na 3. Mistrzostwach MMA w Warszawie

Podczas trzeciego turnieju z cyklu Mistrzostw MMA, przygotowanego przez Stowarzyszenie MMA Polska, wystartuje blisko 350 zawodników i zawodniczek z całej Polski.

Zakończyły się zapisy na 3. Mistrzostwa MMA. Na liście startowej znalazło się blisko 350 zawodników i zawodniczek reprezentujących ponad 100 klubów z całego kraju. Jest to rekord frekwencji dla turniejów organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska.

Podczas najbliższych zawodów, po raz pierwszy w historii, w rywalizacji wezmą udział tzw. kadeci, czyli młodzież od 12 do 17 roku życia. Zawodnicy będą konkurować również tradycyjnie w kategoriach juniorskich (18-21 lat) i seniorskich, powyżej 21. roku życia. Zwycięstwo podczas zawodów jest szansą na otrzymanie powołania do reprezentacji Polski.

Zmagania amatorskich fighterów odbędą się 9 kwietnia. Turniej zostanie zorganizowany w hali OSiR Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40. Wydarzenie przygotowane jest przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w Dzielnicy Bemowo i Urzędem Dzielnicy Bemowo. Patronat nad Mistrzostwami objęła Pani Burmistrz Dzielnicy Bemowo, Urszula Kierzkowska.

3. Mistrzostwa MMA będą otwarte dla kibiców, a ich przebieg będzie transmitowany w mediach społecznościowych Stowarzyszenia MMA Polska.

Kwietniowe Mistrzostwa MMA będą trzecim turniejem amatorskiego MMA zorganizowanym przez Stowarzyszenie MMA Polska. Po raz pierwszy zawodnicy wzięli udział w zmaganiach w kwietniu 2021 w Warszawie. Drugie zawody odbyły się natomiast w październiku tego samego roku w Gliwicach.

Na ten rok Stowarzyszenie MMA Polska zaplanowało 4 turnieje. Kolejne mają zostać rozegrane w czerwcu, październiku i grudniu. Dokładne terminy i lokalizacja zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Sponsorami Mistrzostw MMA Polska są: Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, Lexus Warszawa Wola, Studio 306, Kostka Transporte i Pitbull West Coast i Blachy Pruszyński.

Partner techniczny: Overlord

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x