MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Marian Ziółkowski ambasadorem Stowarzyszenia MMA Polska

Do grona ambasadorów wspierających działalność Stowarzyszenia MMA Polska dołączył Marian Ziółkowski.

Marian Ziółkowski jest mistrzem KSW w wadze lekkiej i jednym z najbardziej doświadczonych zawodników w Polsce. Na swoim koncie ma stoczone 34 walki z czego 24 zakończyły się jego zwycięstwem. Jest byłym mistrzem PLMMA i byłym pretendentem do tytułu organizacji FEN.

Marian od zawsze chciał trenować sztuki walki, najpierw jednak grał w piłkę nożną, a ostatecznie na matę trafił dopiero w wieku 19 lat. Przygodę ze sportami walki zaczął od brazylijskiego jiu-jitsu, jednak już po trzech miesiącach treningów spróbował swoich sił w MMA. Szybko zaczął też walczyć amatorsko, a w roku 2011 zadebiutował na płaszczyźnie zawodowej. 

Popularny „Golden Boy” jest dziś na szczycie wagi lekkiej w Polsce. Ma za sobą dwie udane obrony pasa KSW i cały czas poszukuje nowych wyzwań w klatce.

Stowarzyszenie MMA Polska zostało powołane do reprezentowania i rozwoju amatorskiego środowiska mieszanych sztuk walki. Organizuje regularne zawody na szczeblu krajowym, dba o wizerunek MMA, edukuje młodzież, szkoli zawodników i trenerów, dba o bezpieczeństwo sportowej rywalizacji i organizuje projekty społeczne. Stowarzyszenie jest jedyną polską organizacją zrzeszone w strukturach International Mixed Martial Arts Federation, najważniejszej międzynarodowej organizacji zajmującej się promowaniem i rozwojem amatorskiego MMA. MMA Polska powołuje również oficjalną kadrę Polski na międzynarodowe zawody IMMAF.

Najbliższej zawody przygotowane przez Stowarzyszenie (3. Mistrzostwa MMA) odbędą się 9 kwietnia w Warszawie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x