MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Knockout Boxing Night już 30 kwietnia w Wałczu

Już 30 kwietnia w Wałczu, na gali Knockout Boxing Night 21, do ringu powróci dwukrotny mistrz świata, wałczanin oraz jeden z najwybitniejszych polskich pięściarzy – Krzysztof Głowacki (31-3, 19KO)

Popularny Główka ostatnią walkę w Polsce stoczył prawie cztery lata temu! W tym czasie zwyciężył w Chicago z Maksimem Własowem, stoczył ciężki, choć przegrany bój z aktualnym mistrzem wagi Cruiser – Lawrencem Okolie oraz wystąpił w skandalicznym pojedynku z Mairisem Briediesem zakończonym kontrowersyjnym przerwaniem przez sędziego.

W Wałczu wystąpią również: Mateusz Tryc (13-0, 7KO), który w swojej ostatniej, grudniowej walce pokonał “argentyńską bestię” Javiera Maciela od razu meldując się w pierwszej trzydziestce światowego rankingu Boxrec oraz niepokonany talent wagi superśredniej – Kamil Bednarek (10-0, 6 KO).
Kibice będą mogli obejrzeć również ringowy debiut Tobiasza Zarzecznego, który niedawno podpisał kontrakt z grupą Knockout Promotions stając się najmłodszym w historii tej dyscypliny zawodowym pięściarzem.

Współorganizatorem gali KBN21 jest miasto Wałcz, a głównym partnerem – Eagle Laser.

Bilety dostępne na stronie https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/knockout-boxing-night/

informacja prasowa

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x