MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Świąteczny Survival w Superbet. Do wygrania 600 000 złotych

Świąteczny Survival w Superbet. Do wygrania 600 000 złotych

Analizowanie sportowych statystyk podczas lepienia pierogów? Wybieranie najciekawszych meczów do obstawienia w czasie mieszania bigosu? Pieczenie serniczka połączone z rozważaniem wyższości Piasta Gliwice nad Stalą Mielec (lub odwrotnie)? To wszystko czeka graczy, którzy zdecydują się wziąć udział w drugiej – świątecznej – edycji promocji Survivalowej w Superbet. Na najbardziej wytrwałych czeka 600 000 złotych do podziału!

Już 24 listopada startuje druga edycja Survivalu w Superbet. Pierwsza cieszyła się dużym powodzeniem u klientów najbardziej dynamicznego bukmachera na polskim rynku. – W naszym Survivalu na start nowego sezonu piłkarskiego nagrodziliśmy aż 1841 graczy, którzy byli aktywni przynajmniej przez 29 dni w sierpniu. W puli było do podziału pół miliona złotych, więc na konto każdego z uczestników promocji trafiło w formie freebetu ponad 270 złotych. Żeby sięgnąć po nagrodę wystarczyło postawić jeden zakład dziennie. Sukces tej promocji sprawił, że zdecydowaliśmy ja powtórzyć w okresie przedświątecznym i dać naszym graczom dodatkową motywację do sportowej zabawy – mówi Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.

Świąteczny Survival to zwiększona o 100 000 złotych pula nagród i nieco podniesiona poprzeczka – pomiędzy 24 listopada kiedy startuje promocja a 24 grudnia, kiedy się kończy, gracz aby sięgnąć po nagrodę musi być aktywny przez 30 dni. Codziennie należy postawić dowolny kupon na wydarzenie z tego samego dnia za minimum 30 złotych. Minimalny kurs nie jest wymagany, a wydarzenie musi być rozliczone tego samego dnia. Więcej informacji na temat zasad promocji w REGULAMINIE.

Rok temu na katarskich boiskach odbywał się pierwszy w historii zimowy mundial, który sprawił, że listopad i grudzień w sporcie stały się wyjątkowo gorące. Tym razem tak wielkiej imprezy nie będzie, ale jedno jest pewne – uczestników Świątecznego Survivalu w Superbet czekają ogromne sportowe emocje i dobra zabawa, a na koniec wartościowy prezent! – Wyniki oglądalności zeszłorocznego mundialu pokazują, że listopad i grudzień to czas, kiedy kibice jeszcze bardziej łakną ciekawych sportowych wydarzeń i dodatkowych emocji. Pogoda nie rozpieszcza, miło usiąść przed telewizorem i cieszyć się dobrym meczem. My ze Świątecznym Survivalem dajemy im dodatkowy powód, żeby w tym okresie postawić na sportową zabawę – dodaje Seweryniak.

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , dokonaj pierwszego depozytu (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

***
O SUPERBET

Grupa Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line charakteryzujący się wysoką dynamiką wzrostu i szybkim rozwojem. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jedną z największych w Europie. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako marka Superbet. Od 2020 roku oferuje zakłady on-line w aplikacji mobilnej oraz na stronie superbet.pl. Na koniec III kwartału 2023 roku Superbet miał blisko 19% udziału w polskim rynku bukmacherskim i był trzecim największym bukmacherem w kraju.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x