MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Szymon Kołecki odchodzi z KSW

Umówiliśmy się z władzami federacji KSW, że stoczę w tym roku jeszcze jeden pojedynek za normalną stawkę, ale nie było mowy o starciu o pas z kimś takim, jak niepokonany od pięciu lat w wadze półciężkiej Tomasz Narkun. A taką właśnie dostałem ofertę. I ją odrzuciłem. Nigdy wcześniej tego nie zrobiłem, ale w tym wypadku oczekiwałem więcej czasu na przygotowania niż tylko niespełna osiem tygodni. A tylko tyle mi zaproponowano, choć ja byłem po dwumiesięcznym roztrenowaniu” – tłumaczył Szymon Kołecki w rozmowie z Onetem.

Mowa w końcu o przeciwniku, który jest najlepszym zawodnikiem w KSW. Okazało się jednak, że na rozmowę nie ma szans, więc w tej sytuacji lepiej będzie się rozstać. Mogłem oczywiście trzymać się zapisów umowy i dochodzić swoich praw, ale uznałem, że będzie lepiej, jeśli każdy pójdzie w swoją stronę. Zawsze chciałem wystąpić w KSW, dokonałem tego, ale ta część historii właśnie się skończyła – powiedział Szymon Kołecki.

Szymon Kołecki został mistrzem olimpijskim w podnoszeniu ciężarów w Pekinie w 2008 r. Od 2017 r. występuje w MMA. Z jedenastu walk w klatce wygrał dziesięć w tym aż dziewięć przed czasem. Karierę w MMA zaczynał od walk dla organizacj PLMMA, pokonując w debiucie Dariusza “Daro Lew” Kaźmierczuka a później na galach Tomasza Babilońskiego. W pierwszej walce dla KSW pokonał Mariusza Pudzianowskiego, następnie Damiana Janikowskiego, Martina Zawadę i Akopa Szostaka.

źródło:onet.pl

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x