MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Tańcula vs Wiewiór w walce o pas na gali Fame MMA 18

Wiewior vs Tancula w walce o pas na gali Fame MMA 18

Wiewior vs Tancula w walce o pas na gali Fame MMA 18

Pojedynek o mistrzowski pas w kategorii wagowej 84 kg, który miał się odbyć na poprzedniej gali, ostatecznie zostanie rozegrany na FAME MMA 18. Arkadiusz Tańcula już wyzdrowiał po kontuzji, a Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka był już całkowicie sprawny 10 minut po nokaucie, który zarobił od Alana w K-1

Jednak to MMA i walka o mistrzowski tytuł. Zarówno Tańcula, jak i Wiewiór mają wiele do udowodnienia. Czy Wiewiór zostanie pierwszym w historii podwójnym mistrzem federacji? A może Tańcula spełni swoje marzenie i zdobędzie upragniony pas?

Który z nich zostanie przyszłym mistrzem kategorii 84 kg, okaże się wkrótce. Jedno jest pewne – to będzie niezwykle emocjonujące starcie, które na pewno przypadnie do gustu fanom freakowego MMA. Gala FAME MMA 18 odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi, w sobotę 20 maja 2023

Karta walk gali FAME MMA 18

  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Marcin Dubiel*
  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Kacper „Crusher” Błoński
  • Ewa “Kleo” Brodnicka vs Marta Linkiewicz
  • Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Arkadiusz Tańcula – walka o pas
  • Michał Pasternak vs Piotr Szeliga
  • Wacław “Wac Toja” Osiecki vs Robert “Sutonator” Pasut
  • Natan “Pierzasty” Marcoń vs Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk
  • Łukasz “Mandzio” Samoń vs Karol “Karolek” Dąbrowski?

*Zasady Main Eventu: jako pierwszy odbędzie się pojedynek Crusher vs Ferrari. Następnie, niezależnie od wyniku pierwszej walki, dojdzie do starcia Dubiel vs Ferrari. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy któryś z zawodników nie będzie zdolny do walki po nokaucie, kontuzji lub decyzji lekarskiej (wtedy walka Dubiel vs Ferrari odbędzie się na FAME 19).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x