MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Wyniki walk gali KSW Epic: Khalidov – Adamek

Wyniki walk gali KSW Epic Khalidov Adamek

Polska organizacja KSW zaskakuje swoich fanów wprowadzając zupełnie nowy format gali – KSW Epic. To wydarzenie, które obiecuje nie tylko niezapomniane pojedynki, ale także różnorodność formuł walki, które będą miały miejsce na ringu.

Podczas KSW Epic, widzowie będą mieli okazję zobaczyć starcia w różnych stylach walki. Piotr Kacprzak oraz Adam Brysz staną naprzeciw siebie w pojedynku MMA w kimonach. Pierwszy z nich reprezentujący brazylijskie jiu-jitsu, podczas gdy drugi jest ekspertem judo. To zestawienie obiecuje widowiskowe i zróżnicowane starcie, łączące elementy obu sztuk walki.

KSW Epic: Khalidov – Adamek. Wyniki na żywo

  • Piotr Kacprzak pokonał Adama Brysza przez TKO po 1:18 w 1. rundzie [MMA w gi, BJJ vs Judo]
  • Muslim Tulshaev pokonał Konrada Rusińskiego przez TKO po 0:35 rundy 3. [MMA]
  • Ivan Erslan pokonał Bohdana Gnidko przez KO po 0:13 rundy 1. [MMA]
  • Damian Piwowarczyk pokonał Klebera Silva przez KO po 2:43 rundy 1. [Pierwszy półfinał turnieju wagi półciężkiej]
  • Rafał Haratyk pokonał Marcina Wójcika przez TKO w 1. rundzie [Drugi półfinał turnieju wagi półciężkiej]
  • Darko Stosić pokonał Matheusa Scheffel przez TKO po 1:14 rundy 1. [zasady PRIDE]
  • Václav Sivak pokonał Michała Królika jednogłośną decyzją sędziów (29:27) [Muay Thai w rękawicach do MMA]
  • Open: Phil De Fries zremisował z Joshem Barnettem [Submission Fighting]
  • Rafał Haratyk pokonał Damiana Piwowarczyka niejednogłośną decyzją sędziów (30:27, 28:29, 29:28) [Finał turnieju wagi półciężkiej]
  • Tomasz Adamek pokonał Mameda Khalidova przez TKO po 3. rundzie przez poddanie (kontuzja ręki Khalidova) [Boks]

Michał Królik oraz Vaclav Sivak zmierzą się w szrankach muay thai, ale w nietypowych warunkach – w małych rękawicach. To wyzwanie dodaje nowego wymiaru do już ekscytującej dyscypliny, obiecując widowisko pełne szybkich akcji i precyzyjnych ciosów.

Natomiast Phil De Fries oraz Josh Barnett staną do pojedynku na zasadach grapplingu. To starcie dwóch doświadczonych zawodników, gdzie kluczową rolę będzie odgrywała technika i kontrola na macie. Dla fanów tej specyficznej formy walki, będzie to niezwykle emocjonujące starcie.

Jednym z głównych punktów gali KSW Epic będzie także turniej wagi półciężkiej, gdzie wezmą udział Damian Piwowarczyk, Kleber Silva, Rafał Haratyk oraz Marcin Wójcik. Zwycięzcy półfinałów zmierzą się w finale, a ostateczny triumfator stanie się mistrzem dywizji do 93 kilogramów. To doskonała okazja dla fanów, by zobaczyć walki na najwyższym poziomie i śledzić kto zasili szeregi mistrzów KSW.

Dla tych, którzy nie mogą być na miejscu, transmisja KSW Epic będzie dostępna online za pośrednictwem dwóch platform internetowych: KSW Epic TV oraz CANAL+ online. To oznacza, że wszyscy fani będą mieli możliwość obejrzenia tych ekscytujących pojedynków bez wychodzenia z domu.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.