MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Paweł Jóźwiak nie jest już prezesem organizacji FEN MMA

Paweł Jóźwiak prezes FEN MMA

fot FEN MMA

Dzisiaj ogłoszono, że Paweł Jóźwiak przestał pełnić funkcję prezesa organizacji FEN. Krótkie oświadczenie opublikowane na platformie X potwierdziło tę informację, wywołując mieszane uczucia wśród fanów i środowiska sportów walki.

Z dniem 24.02.2024 Paweł Jóźwiak przestaje pełnić funckję prezesa zarxządu organizacji FEN. Pragniemy podziękować za wszystko, co zrobiłeś Pawle, dla rozwoju naszej organizacji przez ostatnie 10 lat. Od tego momentu funkcję prezesa FEN będzie pełnił Jakub Borowicz. – czytamy w oświadczeniu organizacji FEN MMA

Decyzja Jóźwiaka o odejściu z funkcji prezesa organizacji spotkała się z zaskoczeniem wśród fanów i osób związanych ze światem sportów walki. Jego rola w rozwoju FEN w ciągu ostatniej dekady była niezaprzeczalna, a wielu doceniało jego zaangażowanie i wkład w promocję MMA w Polsce.

Jednakże, jak sam Jóźwiak wyjaśnił, jego decyzja jest konsekwencją zmiany priorytetów i zaangażowania w zawodową stronę sportów walki.

Miał być jednorazowy występ na gali WOTORE, ale sporty walki stały się nieodłącznym elementem mojego życia, czego efektem jest moich 7 walk, które stoczyłem od Października 2022 roku. Z racji tego, że nie chciałbym łączyć profesjonalnego sportu z moimi występami podczas gal freakowych, podjąłem decyzję, że nie będę pełnił już funkcji Prezesa organizacji FEN. Skupiam się na treningach i walkach, a rolę Prezesa od tego momentu pełnił będzie Jakub Borowicz. – oświadczył Paweł Jóźwiak, były już prezes FEN MMA.

Niektórzy eksperci zastanawiają się, jak ta zmiana wpłynie na dalszy rozwój organizacji FEN oraz na krajobraz MMA w Polsce. Jednakże, wielu fanów skupia się na nadchodzącej walce Jóźwiaka, który już 9 marca wystąpi na freakowej gali Clout MMA 4, gdzie zmierzy się z Adrianem Ciosem. Będzie to ósmy pojedynek Jóźwiaka od 2022 roku, kontynuujący jego fascynującą przygodę ze sportami walki.

Choć Paweł Jóźwiak odchodzi z funkcji prezesa organizacji FEN, jego wkład w rozwój polskiego MMA zostanie na długo zapamiętany. Teraz, w roli prezesa FEN zasiądzie Jakub Borowicz, któremu przyjdzie zadanie kontynuacji tego, co Jóźwiak rozpoczął.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.