MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Za kulisami epickiej walki na gołe pięści. Gromda 13: Don Diego vs Balboa

Za kulisami epickiej walki na gołe pięści. Gromda 13 Don Diego vs Balboa

Za kulisami epickiej walki na gołe pięści. Gromda 13 Don Diego vs Balboa

Unikatowe i prywatne wideo pokazujące DON DIEGO i BALBOĘ przez 48 godzin przed samą walką oraz reakcję na gorąco w szatni po samej walce. Emocje, zachowanie i reakcje obu fighterów. Cisza i skupienie czy śmieszkowanie. Tego nie widziałeś podczas transmisji gali ani podczas wywiadów po samej walce. Teraz masz szansę to zobaczyć.

Najlepsi z najlepszych fighterów walk na gołe pięści. Najtwardsi i walczący zawsze do końca. Każdy z nich udowodnił, że ma waleczne serducho, stalowy charakter i wielkie cohones do mocnej bitki. Historyczne starcie, które zapisało nowy rozdział w historii i wyłoniło najtwardszego gościa w tej grze.

DON DIEGO, czyli pogromca TYSONA, karciciel chuliganów i profesor dający lekcję pokory dla samozwańczych bad boy-ów. Kontra BALBOA, król nokautu walk na gołe pięści, wściekły byk, żywa legenda oraz międzynarodowy champion.

Blokowiska, obskurne dzielnice, uliczne zaułki i mały ceglany świat. Szaro-bure, ale zajebiste. Solówki pod trzepakiem, awantury pod klubem i prawdziwe wariaty. Czas wrócić do reguł gry lat 90, gdzie czasem trzeba było dać w ryj aby samemu nie wylądować na glebie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x