MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Jacek Murański zawalczy z Pawłem „Prezesem FEN” Jóźwiakiem na Prime Show MMA 5

Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak vs Jacek Muran Murański

Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak vs Jacek Muran Murański

Mega pojedynek na horyzoncie! 1 lipca podczas Prime Show MMA 5 Jacek Murański zmierzy się z Pawłem “Prezes FEN” Jóźwiakiem w co-main evencie gali!

Już sam fakt, że Jacek Murański zawita do oktagonu PRIME, budzi ogromne emocje i wzbudza niebywałe zainteresowanie wśród fanów sztuk walki. To człowiek, który potrafi błyskawicznie podgrzać atmosferę swoim rywalom i jest prawdziwym mistrzem rozrywki. Na pewno nie zabraknie widowiska!

Jednak nie można zapominać o determinacji Pawła “Prezesa FEN” Jóźwiaka. Po ostatniej przegranej walce z Marcinem Najmanem, nie zamierza on dać za wygraną. Wręcz przeciwnie, powraca do oktagonu PRIME SHOW MMA z podwojoną siłą i niezłomną wolą walki. Jego jedynym celem jest odniesienie zwycięstwa!

Przed nami niezwykle ważne starcie. Kto zwycięży w tej walce? To pytanie, które spędza sen z powiek zarówno fanom Jacka Murańskiego, jak i zwolennikom Pawła Jóźwiaka. Tylko czas pokaże, który z nich okaże się lepszy w oktagonie PRIME SHOW MMA. Będzie to starcie warte zapamiętania i niesamowitego widowiska dla wszystkich fanów sztuk walki.

Karta walk Prime Show MMA 5. Kto walczy na gali we Wrocławiu 1 lipca 2023?

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x