MMA News

wszystko związane ze światem MMA

PRIME SHOW MMA 5. Kto walczy? Jak typować? Gdzie oglądać?

PRIME SHOW MMA 5 karta walk, zawodnicy, kursy, typy

PRIME SHOW MMA 5 karta walk, zawodnicy, kursy, typy

Już 1 lipca odbędzie się kolejna freakowa gala PRIME SHOW MMA 5, która zapowiada się niezwykle emocjonująco. Tym razem gala skupi się na walce celebrytów i znanych postaci ze świata internetu. Fani mieszanych sztuk walki będą mieli okazję podziwiać widowiskowe starcia, w tym walkę wieczoru pomiędzy włodarzem PRIME, Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim, a doświadczonym kickbokserem Dominikiem Zadorą. To starcie zapowiada się niezwykle ekscytująco, a kibice nie mogą się już doczekać tej potyczki.

Na gali PRIME SHOW MMA 5 pojawi się również Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak, który może stoczyć nawet dwie walki w ramach jednej gali. Jego obecność z pewnością dodaje pikanterii i nieprzewidywalności wydarzeniu. Ponadto, na ringu zobaczymy popularnego lewicowego aktywistę, Jasia Kapelę, który również stanie do walki i spróbuje udowodnić swoje umiejętności w sportowej rywalizacji.

Wielu fanów jest zainteresowanych kursami i ofertą bukmacherską związaną z galą PRIME SHOW MMA 5. Dla wszystkich zainteresowanych przygotowano bogatą ofertę zakładów pre-match i live. Bukmacher Fortuna jest jedynym miejscem, gdzie można skorzystać z pełnej oferty zakładów na tę galę, zarówno poprzez stronę internetową, jak i aplikację mobilną. Przed walkami dostępnych jest wiele różnorodnych możliwości obstawiania, a oferta live jest bardzo rozbudowana. Podczas trwania walki typerzy mogą wybierać spośród ponad 20 różnych rodzajów zakładów dotyczących pojedynków. Można typować zwycięzców, liczbę rund, przewidzieć w której rundzie zakończy się walka, jak również obstawiać sposób zakończenia pojedynku czy sposób, w jaki dany zawodnik odniesie zwycięstwo.

MMA mozesz typowac w Fortunie

Jeśli chodzi o dostęp do gali PRIME SHOW MMA 5, będzie ona transmitowana wyłącznie w opcji pay-per-view. Dzięki temu każdy zainteresowany będzie mógł obejrzeć to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 1 lipca 2023 roku. Co więcej, gala PRIME SHOW MMA 5 zagości po raz pierwszy w hali Orbita we Wrocławiu, co dodaje temu wydarzeniu dodatkowego uroku.

Najlepsze kursy i oferta na PRIME SHOW MMA 5 dostępna tylko i wyłącznie w Fortunie!

Specjalna oferta FORTUNY dla nowych graczy:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta + 3 x zakład bez ryzyka w wysokości do 600 zł + 10 PLN za pierwszą wpłatę

Zwycięzca 12
Tomasz Olejnik – Ronaldo “Czarny Polak” Miranda3.901.17
Daniel “Hunter” Więcławski – Kacper “Polish Machine” Miklasz , K-1 w małych rękawicach1.203.60
Łukasz Karpiński – Damian “The Karpi” Kasprzak2.201.53
Grzegorz “Szuli” Szulakowski – Paweł “Trybson” Trybała1.154.14
Sebastian “Ztrolowany” Nowak – Mateusz “Tarzan” Leśniak2.921.30
Patryk “Wielki Bu” Masiak – Łukasz Lupa1.332.78
Adrian “Puszbarbie” Salwa – Ewa Piątkowska , boks4.141.15
Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak – Jacek “Muran” Murański1.801.80
Adrian Cios – Łukasz “Magical” Malankowski2.781.33
Michał “Bagieta” Gorzelańczyk – Jaś Kapela1.372.62
Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak – Ernest “RED” Ivanda1.253.21
Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Dominik “Japoński Drwal” Zadora, boks w małych rękawicach1.502.25

Przegląd walk na gali PRIME MMA 5

W piątej edycji gali PRIME MMA zaplanowano wiele interesujących pojedynków, które przyciągnęły uwagę fanów sportów walki. Poniżej przedstawiamy przegląd walk i informacje o zawodnikach.

Adrian Cios (1-4) vs Łukasz “Magical” Malankowski

Adrian Cios, który będzie występował po raz czwarty w organizacji PRIME, ma na swoim koncie trzy porażki. Niestety, jego bilans nie jest imponujący, ponieważ przegrał kolejno z Dawidem Ambroziakiem, Michałem Cichym i Aleksandrem Muzheiko. Wcześniej odniósł jedno zwycięstwo na galach MMA VIP w 2021 roku. Cios jest również trenerem personalnym i popularną osobowością w mediach społecznościowych.

Łukasz Malankowski, brat znanego “patostreamera” Daniela “Magicala”, zajął miejsce swojego brata po nieudanych negocjacjach kontraktowych. Mimo niewielkiego doświadczenia w sportach walki, jest faworytem w starciu z Ciosem.

Tomasz Olejnik (1-2) vs Ronaldo “Czarny Polak” Miranda (0-0)

Tomasz Olejnik walczył wcześniej na galach Fame MMA, gdzie doznał dwóch porażek. Na gali PRIME zanotował swoje pierwsze zwycięstwo, pokonując Patryka Śliwę.

Przeciwnikiem Olejnika będzie Ronaldo Miranda, znany jako “Czarny Polak”. Miranda nie jest zbyt znany szerokiej publiczności, ale wzbudził zainteresowanie organizatorów PRIME swoją charyzmą i impulsywnością na konferencjach przed galą.

Kacper “Polish Machine” Miklasz vs Daniel “Hunter” Więcławski

Kacper “Polish Machine” Miklasz ma za sobą udział w Gromdzie i mniejszych wydarzeniach MMA. Jego największym sukcesem było dotarcie do finału Wotore w 2020 roku.

Daniel Więcławski to doświadczony zawodnik walk na gołe pięści, który zdobył popularność dzięki występom na galach Gromda. Większość jego pojedynków zakończyła się zwycięstwem.

Walka obu zawodników odbędzie się w formule K-1 z małymi rękawicami, a faworytem bukmacherów jest Daniel “Hunter” Więcławski.

Adrian “Puszbarbie” Salwa vs Ewa Piątkowska

To starcie wywołało wiele kontrowersji ze względu na różnice w płci i wadze. Adrian “Puszbarbie” Salwa, kontrowersyjny barber i internetowa osobowość, przegrał swoją jedyną walkę.

Adrian “Puszbarbie” Salwa to barman i kontrowersyjna osobowość internetowa, która wzbudziła ogromne poruszenie w sieci. Salwa, znany bardziej jako Puszbarbie, stał się głównym bohaterem jednego z największych skandali w polskim internecie wraz z Kamerzystą w 2021 roku. Po nagłośnionej aferze, Salwa znalazł się pod nadzorem policji, co tylko zwiększyło zainteresowanie jego osobą. Jeśli chodzi o karierę w freak fightach, “Puszbarbie” stoczył jedną walkę – na gali PRIME Show 1 przegrał z raperem “Sobotą”.

W ringu Salwa zmierzy się z Ewą Piątkowską. Jest to najbardziej utytułowana polska bokserka w historii, która może pochwalić się tytułem mistrzyni świata w boksie. W freak fightach stoczyła dotychczas jedną walkę, zwyciężając z Anną Andrzejewską na gali PRIME Show 4.

Walka między nimi budzi wiele kontrowersji, nie tylko ze względu na różnice w płci, ale także na szacowaną wagę, która różni Adriana i Ewę o około 70 kg. Mimo to, faworytką tej konfrontacji jest Piątkowska, prawdopodobnie ze względu na swoje doświadczenie bokserskie.

Sebastian “Ztrolowany” Nowak (5-1) vs Mateusz “Tarzan” Leśniak (2-2)

Sebastian Nowak może pochwalić się trzema kolejnymi zwycięstwami, choć nie we wszystkich starciach uznawano go za faworyta. Jego bilans w karierze jest imponujący – z sześciu walk przegrał tylko jedną, z Maciejem Ratajem na gali Fame MMA 7 w 2020 roku. W ostatnim pojedynku na PRIME Show 3 udało mu się zrewanżować i pokonać Rataja przez decyzję sędziów.

Mateusz “Tarzan” Leśniak to zawodnik, który na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem dla Ztrolowanego. W MMA stoczył dotychczas cztery walki, z bilansem dwóch zwycięstw i dwóch porażek. Ostatni raz wystąpił w październiku ubiegłego roku, gdzie na gali PRIME Show 3 musiał uznać wyższość Kacpra Kabary.

Mimo gorszego bilansu, “Tarzan” jest faworytem bukmacherów przed tym pojedynkiem.

Patryk “Wielki Bu” Masiak (1-0) vs Łukasz Lupa (2-3)

Patryk Masiak, znany jako youtuber i fighter, w swojej krótkiej karierze w freak fightach stoczył dotychczas tylko jedną walkę. W marcu 2023 roku na gali FEN 45, znokautował Nikołę Milanovića zaledwie po 30 sekundach.

Łukasz Lupa rozpoczął swoją przygodę z freak fightami podczas pierwszej edycji FAME MMA, gdzie zmierzył się z Markiem Wilczakiem i odniósł zwycięstwo. Na gali FAME MMA walczył jeszcze trzy razy, z czego jedno starcie zakończyło się jego sukcesem, a w dwóch musiał uznać wyższość rywali. W 2022 roku zadebiutował na inauguracyjnej gali PRIME MMA, gdzie po nokaucie technicznym przegrał z Pawłem Tyburskim.

W tej walce zdecydowanym faworytem jest “Wielki Bu”.

Grzegorz “Szuli” Szulakowski vs Paweł “Trybson” Trybała

Grzegorz Szulakowski zadebiutował w sportach walki w 2010 roku na gali VIP MMA Night 2, gdzie pokonał Krystiana Bartczaka. Ostatni pojedynek “Szuliego” odbył się na gali Prime 2: Kosmos w lipcu 2022 roku, gdzie stanął naprzeciwko doświadczonego Normana Parke. Pomimo wysiłku, Szulakowski przegrał walkę jednogłośną decyzją sędziów. “Szuli” jest doświadczonym zawodnikiem, mającym na swoim koncie 7 występów w KSW.

Paweł “Trybson” Trybała to popularny celebryta i zawodnik MMA, który zdobył sławę dzięki udziałowi w telewizyjnym reality show. Od pewnego czasu skupia się wyłącznie na sportach walki. Jego bilans w MMA to siedem zwycięstw i cztery porażki. Ostatni raz szersza publiczność miała okazję oglądać występ “Trybsona” na gali FEN 34 w 2021 roku, gdzie przegrał z Łukaszem Borowskim.

Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest bardziej doświadczony Szulakowski.

Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak (1-2) vs Ernset “Red” Ivanda (0-0)

Dwie walki w jeden dzień? Na gali PRIME MMA 5 może dojść do niecodziennej sytuacji – jeśli Paweł Jóźwiak wygra starcie z “Muranem”, stanie do kolejnej walki z Ernestem Ivandą.

Ernest Ivanda, bardziej znany jako Red, jest raperem, prezenterem MTV i miłośnikiem sportów walki. Miał zadebiutować na gali Prime Show MMA 2, jednakże nieoczekiwana sytuacja zdrowotna pokrzyżowała jego plany. Red trafił do szpitala, a jego pojedynek z Piotrem Kaluskim, znanym jako “Ochroniarz Oszusta z Tindera”, został odwołany. Na szczęście zdrowie Reda poprawiło się, i jest gotów do potencjalnej walki z Jóźwiakiem.

Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak (1-2) vs Jacek “Muran” Murański (0-3)

Prezes Fen, Paweł Jóźwiak, w ostatnim czasie stoczył trzy walki. Na gali Wotore zmierzył się ze sławnym Marcinem Najmanem i pokonał go w zaledwie 15 sekund. Następnie przegrał z Michałem “Boxdelem” Baronem podczas pojedynku dwóch włodarzy federacji Fame vs Fen na gali Fame MMA 17. Wreszcie, doszło do rewanżu z Marcinem Najmanem na gali High League 6, który zakończył się remisem.

Jacek Murański jest dobrze znany w świecie freak fightów. Miał wziąć udział w turnieju Grand Prix na gali High League 7, jednak federacja odwołała to wydarzenie. W swojej karierze stoczył dwie walki z Arkadiuszem Tańculą (obie przegrane) oraz jedną z Robertem Pasutem na gali Fame MMA 16, gdzie został znokautowany w drugiej rundzie.

Michał “Bagieta” Gorzelańczyk (2-1) vs Jan “Jaś” Kapela (1-1)

Walka CO-main eventu gali PRIME SHOW MMA 5.

Michał Gorzelańczyk ma pozytywny bilans w PRIME MMA, wygrywając swoje dwie pierwsze walki z Patrykiem Śliwą i Janem Pateckim poprzez skuteczne duszenie w parterze. Jednak na gali PRIME Show 4 przegrał z Kamerzystą. “Bagieta” pochodzi z głęboko wierzącej rodziny i jest zadeklarowanym katolikiem. Walka, która odbędzie się 1 lipca, zapowiada się emocjonująco, ponieważ przeciwnikiem Gorzelańczyka będzie…

Jaś Kapela, znany lewicowy aktywista i publicysta z “Krytyki Politycznej”, który zdobył większą popularność po udzieleniu wywiadu Krzysztofowi Stanowskiemu w programie “Hejt Park”. Kapela jest również znany ze swojego kontrowersyjnego tatuażu na klatce piersiowej, który jest widoczny na grafice. Właśnie ten napis stał się punktem spornym pomiędzy oboma zawodnikami. Kapela dotychczas stoczył dwie walki na PRIME MMA – w inauguracyjnym evencie pokonał Ziemowita Kossakowskiego, a na PRIME Show 4 przegrał z Darkiem Formellą.

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs Dominik Zadora

Walka wieczoru piątej edycji gali PRIME Show MMA będzie starciem dwóch potężnych zawodników: Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego i Dominika Zadory. Starcie odbędzie się w formule bokserskiej, przy użyciu małych rękawic do MMA.

Dominik Zadora to utytułowany kickbokser, były mistrz organizacji FEN oraz czempion DSF Kickboxing Challenge. Jest jednym z czołowych kickbokserów w Polsce, z imponującą karierą zarówno amatorską, jak i zawodową. Teraz stanie przed ogromnym wyzwaniem, gdyż zmierzy się z niekwestionowanym królem freak fightów – Don Kasjo.

Kasjusz Życiński powraca do klatki PRIME po spektakularnym zwycięstwie nad Popkiem Monsterem na gali PRIME Show 4. Dla Don Kasjo będzie to jedno z najważniejszych wyzwań w jego freak-fightowej karierze. W przeszłości stoczył walki z zawodowcami MMA, ale tym razem zmierzy się bezpośrednio ze świetnym zawodnikiem stójkowym. Mimo tego, to właśnie Don Kasjo jest nieznacznym faworytem według bukmacherów.

Czy Zadorze uda się odebrać koronę Don Kasjo na jego własnym terenie? Odpowiedź poznamy już 1 lipca! Ta walka zapowiada się niezwykle emocjonująco i przyciąga uwagę fanów sportów walki.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x