MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Dzień z Marcinem “El Testosteron” Najmanem przed galą High League 6

Dzien z Marcinem El Testosteron Najmanem przed gala High League 6

Dzien z Marcinem El Testosteron Najmanem przed gala High League 6

Miejsca, które wstrząsnęły całą Polską – prawdziwa historia prosto z Częstochowy z udziałem Marcina Najmana. W filmie “El Testosteron” opowie o obronie Jasnej Góry, spotkaniu z Krzysztofem Stanowskim oraz wyjaśni dantejskie sceny związane z aferą kogutową. “Materiał powstał w celach humorystycznych i przedstawia nie do końca prawdziwe sytuacje. Boxdel jest naszym kumplem, pozdr” – czytamy w opisie materiału wideo zamieszczonego w serwisie Youtube. Walka Marcina Najmana z Pawłem “Prezesem FEN” Jóźwiakiem już 18 marca na HIGH League 6PPV na galę HL6 dostępne jest w dwóch wersjach: Basic i Premium (Hejt Room, wyższa jakość transmisji oraz dłuższe nagrania wideo) na stronie HighLeagueTV.

44-letni Marcin “El Testosteron” Najman to legendarny polski zawodnik sportów walki, który odnosił sukcesy jako pięściarz, kick-bokser, zawodnik freak fight oraz promotor boksu. W młodości dwukrotnie zdobył tytuł wicemistrza Polski juniorów w kick-boxingu w latach 1998 i 1999. W 2001 roku zadebiutował jako bokser zawodowy. W swoich trzech pierwszych walkach poniósł porażki, ale potem zaczął odnosić zwycięstwa, wygrywając 12 pojedynków z rzędu. Warto dodać, że tylko jeden z jego przeciwników miał na swoim koncie dodatni bilans wygranych walk. W 2008 roku przegrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie walkę z Andrzejem Wawrzykiem o międzynarodowe mistrzostwo Polski w wadze ciężkiej. W 2016 roku zdobył tytuł mistrza Europy w kickboxingu (formuła K-1) w ramach federacji WKU.

Kariera Najmana w MMA, to kolejne pasmo sukcesów. 11 grudnia 2009 roku Marcin Najman zadebiutował w oktagonie na gali KSW 12 przeciwko Mariuszowi Pudzianowskiemu, ale niestety przegrał tę walkę już w 43. sekundzie. W 2010 roku Najman wystąpił po raz drugi w MMA podczas gali KSW 14: Dzień Sądu, gdzie przegrał z Przemysławem Saletą przez duszenie. 27 kwietnia 2012 roku Najman stanął do walki na gali MMA Attack 2 w Katowicach przeciwko debiutującemu w MMA litewskiemu kulturysty Robertowi Burneice. Niestety, na początku drugiej rundy Najman poddał się i przegrał walkę.

Udział we freak fightach, to zwieńczenie pięknej kariery “El Testosterona” w sportach walki. Na gali FFF, która odbyła się 8 czerwca 2019 roku, w walce wieczoru został pokonany przez Pawła „Trybsona” Trybałę przez TKO w pierwszej rundzie, już po upływie 41 sekund. Pierwszy pojedynek w Fame MMA stoczył 26 października podczas gali „Fame MMA 5″ w Ergo Arenie, gdzie w walce wieczoru znokautował Piotra Witczaka, znanego pod pseudonimem „Bonus BGC” w pierwszej rundzie. Kolejna walka odbyła się 28 marca 2020 na gali „Fame MMA 6″, jednak tym razem Najman został znokautowany w pierwszej rundzie przez kulturystę Piotra „Bestię” Piechowiaka. 5 września 2020 podczas gali „Fame 7” zwyciężył w pierwszej rundzie z Dariuszem „Daro Lwem” Kaźmierczukiem, poprzez odklepanie rywala w matę po ciosach. Niestety, 21 listopada 2020 roku Marcin Najman przegrał z Don Kasjo przez dyskwalifikację w co-main evencie gali Fame MMA 8, a po walce doszło do ogromnej awantury, w której musiała interweniować ochrona.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x