MMA News

wszystko związane ze światem MMA

EFM Show 2 – Norman Parke vs. Vladislav Kanchev 11 września 2021 (trailer)

Jedna z największych europejskich federacji mieszanych sztuk walki – EFM Show zawita do Sofii w Bułgarii 11 września 2021 roku. Czołowi bułgarscy zawodnicy MMA Daniel Iliev, Georgi Valentinov, Vladislav Kanchev i Zhivko Stoimenov zmierzą się z najlepszymi zawodnikami z Europy. Dziewięć pojedynków MMA, jedna bitwa K-1 i dwie w formule Cage box zagwarantują emocjonujące i spektakularne wydarzenie sportowe w Bułgarii.

11 września Norman Parke (28-7-1) przyjedzie do Bułgarii, by zmierzyć się z Vladislavem Kanchevem (11-6-2). Nie jest to tajemnicą, że między tymi dwoma wojownikami iskrzy od dawna.

Największe emocje z pewnością wywoła Main Event , w którym jeden z najpopularniejszych zawodników w Bułgarii, Daniel Iliev, wejdzie do klatki i zawalczy w K-1 .

Super Fight zmierzą się również znane nazwiska. Vladislav Kanchev , jeden z najlepszych bułgarskich zawodników w wadze półśredniej , zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC z Irlandii Północnej Norman Park. Vladislav będzie musiał udowodnić swoim kibicom, że jest gotowy do poważnego wystąpienia w najwyższej europejskiej klasie. Norman Park to doświadczony wojownik, który walczy bardzo niebezpiecznie i agresywnie.

Octagonie zobaczymy także Zhivko Stoimenov Georgi Valentinov i Aleksander Tsonev . W wydarzeniu towarzyszącym swoje niesamowite umiejętności walki zaprezentuje europejska supergwiazda Michał Materla . Walki Materli są bardzo emocjonalne i dramatyczne. Zdobył trzy nagrody Bitwy Roku w Polsce , pokonując gwiazdy UFC Kendall Grove, Jay Silva i Rusimar Palhares.

Zobaczymy też dwa spotkania w Cage Box – w nowej formule stworzonej przez EFM Show . W nim walki toczą się na najmniejszym ringu bokserskim na świecie (3,6 m x 3,6 m), co nie pozostawia miejsca na taktykę i kalkulacje. Walki są szybkie, dynamiczne i wybuchowe!

Karta walk EFM Show 2

Walka główna : K-1 (5 rund po 2 minuty) – 84 kg

 • Dani Iliev (BUL) – TBA

Walka w Mistrzostwach MMA w kategorii średniej (5 rund po 5 minut) – 84 kg

 • Michał Materla (29-8) (POL) – TBA

Superfight MMA (3 rundy po 5 minut) – 77 kg

 • Vladislav Kanchev (11-6-2) (BUL) – Norman Park (28-7-1) (NIR)

MMA w kategorii lekkiej – (5 rund po 5 minut) – 70 kg

 • Artur Sawicki (21-12) (POL) – TBA

MMA: (3 rundy po 5 minut) – 77 kg

 • Georgi Valentinov (21-5) (BUL) – TBA

Bitwa MMA: (3 rundy po 5 minut) – 77 kg

 • Zhivko Stoimenov (12-4) (BUL) – TBA

MMA: Walka mistrzowska w kategorii półciężkiej (5 rund po 5 minut każda) – 66 kg

 • TBA vs TBA

MMA: (3 rundy po 5 minut) – 84 kg

 • Radosław Pachuski (3-0) (POL) – Will Fleury (8-3) (IRL)

Cage Box (3 rundy po 3 minuty) – 76 kg

 • Mihail Nikolov (BUL) – TBA

Cage Box (3 rundy po 3 minuty)

 • TBA vs TBA

MMA: (3 rundy po 5 minut) – walka wagi ciężkiej

 • Alexander Tsonev (3-1) (BUL) – TBA

MMA: (3 rundy po 5 minut) – 77 kg

 • TBA vs TBA
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x