MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Ewa “Kleo” Brodnicka vs Marta Linkiewicz w co-main evencie Fame MMA 18

Ewa Kleo Brodnicka vs Marta Linkiewicz w co main evencie Fame MMA 18

Ewa Kleo Brodnicka vs Marta Linkiewicz w co main evencie Fame MMA 18

Po emocjonującej walce z Lil Masti, Marta Linkiewicz powraca do łódzkiej Atlas Areny, gotowa na kolejne wyzwanie. Tym razem zmierzy się z byłą mistrzynią świata w boksie federacji WBO – Ewą Brodnicką!

Obie zawodniczki miały swoje sukcesy i porażki z tymi samymi przeciwniczkami. Teraz nadszedł czas, aby stawiły czoła sobie nawzajem i sprawdziły, która z nich okaże się lepsza w bezpośredniej konfrontacji.

Z pewnością będzie to jeden z najbardziej oczekiwanych pojedynków na gali FAME MMA 18. Fani sportów walki z niecierpliwością oczekują na to, co zaoferują KLEO i LINKIMASTER podczas tej epickiej walki. Czy Marta Linkiewicz zdoła odnieść zwycięstwo nad doświadczoną Ewą Brodnicką? Czy może to Brodnicka okaże się lepsza w tej walce? Tego dowiemy się już niebawem, kiedy obie zawodniczki staną do walki w klatce FAME MMA. Gala FAME MMA 18 odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi, w sobotę 20 maja 2023

Karta walk gali FAME MMA 18

  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Marcin Dubiel*
  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Kacper „Crusher” Błoński
  • Ewa “Kleo” Brodnicka vs Marta Linkiewicz
  • Łukasz “Mandzio” Samoń vs Karol “Karolek” Dąbrowski

*Zasady Main Eventu: jako pierwszy odbędzie się pojedynek Crusher vs Ferrari. Następnie, niezależnie od wyniku pierwszej walki, dojdzie do starcia Dubiel vs Ferrari. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy któryś z zawodników nie będzie zdolny do walki po nokaucie, kontuzji lub decyzji lekarskiej (wtedy walka Dubiel vs Ferrari odbędzie się na FAME 19).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x