MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Fame MMA 10: Amadeusz „Ferrari” Roślik – Mateusz „Haribo” Gąsiewski. Typy bukmachera.

Pomimo że Gale Fame MMA 10 odbędzie się już dziś 15 maja, to warto przypomnieć sobie, kto w niej wystąpi oraz kim są zawodnicy będący głównymi bohaterami tej imprezy. Spośród 10 zaplanowanych na ten dzień, kilka zapowiada się niezwykle interesująco. Zwłaszcza że są wśród nich również walki o mistrzostwo organizacji Fame MMA.
Jak każdą galę Fame MMA, również i tą , można będzie śledzić za pośrednictwem transmisji, wykupując wcześniej dostęp w usłudze PPV.
Jako siódma walka wieczoru, to pojedynek zaplanowany pomiędzy Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem a Mateuszem „Haribo” Gąsiewskim.

FAME MMA 10 – GDZIE OBSTAWIAĆ?

Od sierpnia 2020 roku FAME MMA współpracuje na wyłączność z Betclic. To właśnie ten legalny bukmacher jako jedyny posiada ofertę zakładów bukmacherskich związaną z galą FAME MMA 10.
Nie zwlekaj i sprawdź naszą szeroką ofertę na najbliższą galę w tym miejscu.

Każdą walkę można będzie także obstawiać w czasie rzeczywistym w ofercie LIVE w Betclic.

Mateusz „Haribo” Gąsiewski – Amadeusz „Ferrari” Roślik.

Dla Amedeusza Roślika, aktora filmowego oraz serialowego, będzie to już szósta wizyta w klatce. Jest więc jednym z bardziej doświadczonych zawodników podczas zbliżającej się gali. Według jego zapowiedzi, walka z jego udziałem na być hitem a on sam ma do niej przystąpić jako swoja lepsza wersja. W dotychczasowej historii wizyt „Ferrari” w oktagonie, a było ich już 6, zawodnik ten zanotował jedno zwycięstwo oraz 4 porażki.
Swoja karierę w organizacji Fame, Roślik rozpoczął już podczas drugiej Gali Fame MMA, gdzie przez techniczny nokaut pokonał w już w pierwszej rundzie Sylwestra Tkocza. Popularny „Bystrzak” decyzją sędziów przegrał walkę, otrzymując całą serie ciosów pięściami. Drugi raz do klatki „Ferrari” wszedł już podczas następnej Gali. Przeciwnikiem jego był Dawid Malczyński. Była to walko o Mistrzostwo Fame MMA w kategorii półśredniej. Walka ta zakończyła się porażką Roślika, poprzez jednogłośna decyzję sędziów.

Po raz trzeci, Roślik pojawił się w oktagonie podczas 4 gali, walcząc w trzeciej, kolejnej gali Fame MMA. W pojedynku z Adrianem „Polakiem” Polańskim znów po jednogłośnej decyzji sędziów, „.Ferrari” musiał przełknąć gorycz porażki. Do drugiego starcia tych zawodników doszło już podczas siódmej gali Fame MMA. Po wcześniejszej porażce Roślika, tym razem scenariusz znów okazał się dla niego niekorzystny, gdyż przegrał z „Polakiem” po raz drugi, tym razem przez dyskwalifikację wynikającą z kopnięcia rywala będącego w parterze.
Ostatnią swoja walkę „Ferrari” stoczył w gali nr. 8, gdzie odniósł kolejną, czwartą porażkę w organizacji Fame. Tym razem musiał uznać wyższość Maksymiliana „Wiewióra” Wiewiórki. Walkę rozstrzygnęła jednogłośna decyzja sędziów, wskazująca jednogłośne zwycięstwo ” Wiewióra”.

Rywalem Roślika będzie Mateusz „Haribo” Gąsiewski. Jest on, podobnie jak swój przeciwnik, aktorem serialowym oraz reklamowym. Wystąpił m.in. w serialach takich jak „Pensjonat pod różą” czy ” Rodzina zastępcza”. W cv ma również role jako dubbing w filmie przygodowym „Mikołajek”.
Na arenie walk MMA, „Haribo” nie ma jeszcze żadnego doświadczenia. Podczas 10 gali Fame MMA, stanie więc przed szansą pierwszego zwycięstwa w swoim debiucie. Jego rywal nie jest zbyt wymagającym przeciwnikiem, co pokazały wcześniejsze walki, ale emocji na pewno nie zabraknie.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.