MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Fame MMA 10: Dawid „Ambro” Ambroziak – Piotr „Miejski drwal” Szczurek. Typy bukmachera.

Już 15 maja odbędzie się 10 edycja Gali Fame MMA. Wydarzenia rangi Fame MMA przyciągają przed odbiorniki co raz większe rzesze fanów. Do walk przystępują zawodnicy, którzy mają sobie coś do udowodnienia. Najczęściej są to znani z social mediów Youtuberzy czy Influencerzy. Nie inaczej jest również tym razem. Dodatkowym smaczkiem gali będzie walka wieczoru, której stawką oprócz sławy, będzie sztabka złota, warta ponad 100 tysięcy złotych. Czas na prezentacje walk i ich uczestników. Pamiętaj – galę FAME obstawisz wyłącznie w Betclic!

FAME MMA 10 – GDZIE OBSTAWIAĆ?

Od sierpnia 2020 roku FAME MMA współpracuje na wyłączność z Betclic. To właśnie ten legalny bukmacher jako jedyny posiada ofertę zakładów bukmacherskich związaną z galą FAME MMA 10.
Nie zwlekaj i sprawdź naszą szeroką ofertę na najbliższą galę w tym miejscu.

Każdą walkę można będzie także obstawiać w czasie rzeczywistym w ofercie LIVE w Betclic.

Piotr „Miejski drwal” Szczurek – Dawid „Ambro” Ambroziak.

Piotr Szczurek na co dzień mieszka w Warszawie i jak sam o sobie jest ekskluzywnym wuefistą dla dorosłych. Love Island to program, dzięki któremu zyskał ogromną sławę. W ostatnim czasie udowodnił swoją siłę, spryt i szybkość biorąc udział w sportowym show Ninja Warior.  Jako Trener Personalny wydał serię swoich e-booków, ale również prowadzi swój kanał w serwisie YouTube. 15 maja 2021 to dzień jego debiutu w klatce Fame MMA. Miejski Drwal wskoczył do karty walk dwa tygodnie przed pojedynkiem, więc nie miał zbyt dużo czasu na przygotowanie.

Rywalem „Miejskiego drwala” będzie Dawid Ambroziak. Popularny „Ambro” to uczestnik reality show MTV „Ex na plaży”, dzięki któremu zyskał popularność. Na arenie walk stoczy swój czwarty pojedynek. Do tej pory dwa razy zwyciężał, oraz jeden raz przegrał. Już w premierowej odsłonie Gali, w Koszalinie pokonał przez poddanie w pierwszej rundzie Dawida „Surfera” Ozdobę. Kolejny pojedynek stoczył już podczas czwartej gali, gdzie musiał uznać wyższość Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego. Był to niewątpliwie pojedynek o wyjątkowym ciężarze gatunkowym, gdyż obaj panowie znali się wcześniej z udziału w reality show „Ex na plaży”, gdzie delikatnie mówiąc nie przypadli sobie do gustu. W konsekwencji walke zwyciężył Życiński, pokonując jednogłośnie decyzja sędziów Ambroziaka.
Ostatni raz „Ambro” pojawił się w klatce podczas Fame MMA 6, gdzie pokonał nie jednogłośnie na punkty Macieja „Szewcu” Szewczyka, bohatera programu „Love Island”.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.