MMA News

wszystko związane ze światem MMA

FAME: REBORN 9 grudnia 2023 w łódzkiej Atlas Arenie

Karta walk FAME REBORN

Jeszcze tylko miesiąc dzieli fanów mieszanych sztuk walki od wyjątkowej gali FAME MMA, która odbędzie się 9 grudnia 2023 roku w słynnej Atlas Arenie w Łodzi. Tym razem organizacja FAME MMA przygotowuje się do przedstawienia “FAME REBORN” – wyjątkowego wydarzenia w świecie sportów walki.

Wszystkie oczy z pewnością będą zwrócone na Main Event wieczoru, gdzie Sylwester Wardęga zmierzy się z Sebastianem Fabijańskim w formule Boksu – małe rękawice. Zarówno Wardęga, jak i Fabijański są dobrze znani fanom, i to starcie obiecuje ogromne emocje. Kto ostatecznie zapisze swoje nazwisko w historii jako zwycięzca?

Warto zaznaczyć, że gala FAME MMA REBORN to nie tylko pojedynek główny. Kolejnym, niezwykle interesującym starciem będzie pojedynek poznańskiego gladiatora, Bungee – Bandury, który zmierzy się z Szeligą. To będzie niezwykła walka, w której zobaczymy, kto ostatecznie wyjdzie zwycięsko.

Organizacja FAME MMA zawsze dba o różnorodność formuł walki i zestawienia na swoich galach, a FAME REBORN nie będzie wyjątkiem. Na oktagonie zobaczymy również powrót Normana Parke‘a, który zmierzy się z zawodowym bokserem, Maciejem Sulęckim. To zestawienie zapowiada niezwykłe emocje i pojedynek o wielkie znaczenie dla obu zawodników.

Karta walk FAME REBORN obfituje w wielu intrygujących pojedynków, w tym Ferrari kontra KoroDis kontra Daro Lew, Navcia kontra LiziNatan Marcoń kontra Maślana, a także starcie Adriana Polaka z Twitterowym wyjadaczem Grzegorz “Gregiem” Gancewski oraz pojedynek Wampira z Japońskim Drwalem.

Gala FAME REBORN obiecuje nie tylko emocjonujące pojedynki, ale także spektakularną oprawę. Bilety na to wydarzenie są już dostępne na platformie EBILET, więc fani sportów walki mogą zabezpieczyć swoje miejsca na tej wyjątkowej gali.

Nie zabraknie również wsparcia od świata fitness i wellness, ponieważ do załogi organizacji FAME MMA dołączają Iga Kozińska i Weronika Malinowska, które dodają uroku i wzbogacają atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia.

Gala FAME REBORN obiecuje dostarczyć fanom sportów walki niezapomniane emocje i widowisko na najwyższym poziomie. Już teraz warto zarezerwować bilet i przygotować się na spektakularny wieczór pełen nieprzewidywalnych starć, które na pewno zostaną na długo w pamięci wszystkich miłośników MMA.

Karta walk FAME: REBORN

 • Sylwester Wardęga – Sebastian Fabijański: walka wieczoru / boks, małe rękawice
 • Patryk Bandurski – Piotr Szeliga / boks, małe rękawice
 • Norman Parke – Maciej Sulęcki/ K-1, małe rękawice
 • Amadeusz Roślik – Kornel Regel / MMA
 • Dariusz Kaźmierczuk – Norbert Gierczak / MMA
 • Dominik Zadora – Michał Pasternak / boks, małe rękawice
 • Elizabeth Anorue – Natalia Korgol / K-1, małe rękawice
 • Adrian Polański – Grzegorz Gancewski / MMA
 • Natan Marcoń – Jakub Maślanka / K-1, małe rękawice
 • Iga Kozińska – Weronika Malinowska / K-1, małe rękawice
 • Marcin Wrzosek – Tomasz Gromadzki / K-1, małe rękawice
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x