MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Gorący sierpień w Superbet, czyli pół bańki PLNów i skutery do wzięcia

Superbet Survival 500 000 PLN do podziału dla WSZYSTKICH konsekwentnych

Superbet Survival 500 000 PLN do podziału dla WSZYSTKICH konsekwentnych

Jedna z podstawowych cech dobrego bukmachera, to dbałość zarówno o nowych, jak i stałych fanów zakładów sportowych. Masz już konto w Superbet? Zapowiada się dla Ciebie szalony sierpień! Nie masz? Jeszcze nie jest za późno, aby załapać się na rankingi Lucky Loser i Superbet Survival.

“Ty, jeden mecz mi nie wszedł!”, to slogan – klasyk bukmacherskiego uniwersum. Superbet szeroko uśmiecha się do wszystkich znających uczucie wielkiego, niedoszłego zwycięstwa. Grając kupony z wieloma zdarzeniami podejmujesz ryzyko – z jednej strony szansa na wysoką wygraną, a z drugiej kupon może popsuć nawet największy faworyt. DOŚĆ TEGO! W sierpniu Superbet nagrodzi największych pechowców trzema skuterami Aprilia SR GT! 

Superbet Lucky Loser odjedz skuterem za przegrany kupon

Lucky Loser – odjedź skuterem za przegrany kupon

Jak dać sobie szansę na taki kozacki skuter?

W rankingu Lucky Loser biorą udział wszystkie kupony AKO (multi) z jednym, nietrafionym zdarzeniem. Im wyższy kurs ogólny kuponu (czytaj “im większy niefart”), tym większa szansa na skuter. Do obliczenia kursu w rankingu zalicza się tylko trafione zakłady z przegranego kuponu, który musi być zagrany i rozliczony w dowolnym momencie trwania promocji. Nie liczy się stawka, więc możesz brać udział w rankingu nawet gdy grasz za małą kasę. La Zabawa. Ranking TOP10 Lucky Loser będzie dostępny na stronie promocji. Na bieżąco będzie można sprawdzić, czy Twoje zagranie ma szansę znaleźć się w zestawieniu. Warto walczyć także o miejsca 4-10 za które Superbet przekaże pokaźne freebety.

Superbet Survival 500 000 PLN do podziału dla WSZYSTKICH konsekwentnych

Survival czyli nagrody dla wytrwałych

500 000 PLN do podziału dla WSZYSTKICH konsekwentnych!

Według wikipedii survival można podzielić na militarny, zielony i miejski. Trzeba to nazwać pewnym niedopatrzeniem, ponieważ Superbet proponuje także survival bukmacherski.  Najfajniejszy w tej akcji jest fakt, że udział w podziale 500 000 PLN jest dla każdego pewny! Wystarczy konsekwencja w codziennej grze za minimum 25 PLN. W zasadach są też dwa “koła ratunkowe”, ponieważ wymagana jest gra przez 29 dni, a gorący, wakacyjny sierpień ma ich całe szczęście 31. Ważne! W Superbet Survival zaliczane są kupony rozliczone w dniu zagrania i nie zamknięte przez cash-out. Do promocji nie musisz się zapisywać, ani nigdzie jej aktywować, ale warto sprawdzić pełne zasady TUTAJ

Gorący sierpień w Superbet? Czas start!

Specjalna oferta SUPERBET dla naszych czytelników:

Darmowy zakład w wysokości 34 PLN – zarejestruj konto Superbecie z kodem LEGBUK , wpłacić pierwszy depozyt (minimalnie 50 zł), a otrzymasz dodatkowo od bukmachera 34 zł za darmo na zakłady bukmacherskie. Co więcej, czeka na Ciebie bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN a jeśli swój pierwszy tydzień zakończysz na minusie, otrzymasz zwrot w postaci Cashbacku do 3500 PLN

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Superbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o., z siedzibą: ul. 73 Pułku Piechoty 7A, 40-496 Katowice, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000666114, Regon: 366704393, NIP: 9542775133, Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x