MMA News

wszystko związane ze światem MMA

K-1: Jay Silva vs Tomasz Sarara na gali Clout MMA 1

K 1 Jay Silva vs Tomasz Sarara na gali Clout MMA 1

K 1 Jay Silva vs Tomasz Sarara na gali Clout MMA 1

Walczył się z Pudzianem, toczył legendarne boje z Materlą, mierzył się z rywalami w UFC, a teraz wyjdzie do klatki CLOUT MMA – Jay Silva!

TOMASZ SARARA kontra JAY “DA SPYDA KILLA” SILVA już 5 sierpnia w Warszawie. Formuła K-1, 3×3 minuty ciągłej nawalanki i małe rękawice. Obaj uwielbiają się bić, przybysz ze Stanów Zjednoczonych do tego potrafi nieźle poddymić, a Sarara też umie się barwnie odgryźć.

CLOUT MMA to zupełnie nowa odsłona polskich freak-fightów! Kolejna karta historii internetu właśnie zostanie napisana. Niepokonana od długiego czasu czołowa influencerka Lexy Chaplin łączy siły z byłym reprezentantem Polski, uczestnikiem mistrzostw Europy i mistrzostw świata w piłce nożnej, Sławomirem Peszką, w elektryzującym projekcie. Ten duet poprowadzi nową organizację freak-fightową, CLOUT MMA.

Zanim emocje w klatce, pora na I konferencję, która odbędzie się już w środę, 12 lipca o 20:00. Zawodnicy zbliżającej się gali pierwszy raz spotkają się twarzą w twarz i wymienią wiele gorzkich, emocjonujących słów. Będzie gorąco! 

Na premierowej gali Clout MMA były mistrz świata w boksie, Andrzej Fonfara, stanie twarzą w twarz z legendą freaków, Marcinem Najmanem. Ta długo oczekiwana walka odbędzie się na inaugurującej galę nowej freakowej organizacji, CLOUT MMA. Pojedynek stulecia już 5 sierpnia na gali CLOUT MMA.

Andrzej Fonfara, znany jako “Polski Książę”, to bokser o światowej renomie, który w swojej karierze pokonywał najlepszych pięściarzy na świecie. Zdobycie tytułu mistrza świata było dla niego ukoronowaniem osiągnięć. Natomiast Marcin Najman, zwany “Ojcem Chrzestnym Polskich Freak-Fightów”, stał się ikoną w świecie nietypowych pojedynków, które zyskały dużą popularność w Polsce.

Panowie od dawna nie darzą się sympatią, a konflikt między nimi osiągnął swoje apogeum w programie “HejtPark” w 2020 roku, nadawanym na Kanale Sportowym. W tamtej wymianie słownej doszło do ostrej konfrontacji, gdzie Fonfara wyśmiewał umiejętności Marcina, a Najman nie szczędził prześmiewczych komentarzy, nazywając Andrzej “Fonfają”.

Zbigniew Bartman, jedna z największych postaci w polskiej siatkówce, ogłosił 5 lipca zakończenie swojej kariery zawodowego siatkarza. Bartman, który reprezentował Polskę na najważniejszych arenach sportowych, w tym na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie w 2012 roku, gdzie zdobył srebrny medal, jest laureatem wielu prestiżowych tytułów, w tym mistrza Europy i triumfatora Ligi Światowej.

Decyzja Zbigniewa Bartmana o zakończeniu kariery siatkarza z pewnością zaskoczyła fanów siatkówki na całym świecie. Jednak Bartman postanowił rzucić piłkę w kąt i podjąć zupełnie nowe wyzwanie w swoim życiu sportowym. W specjalnym wywiadzie udzielonym w studiu TVP Sport, ogłosił swoje plany związane z zaangażowaniem w mieszane sztuki walki (MMA).

Po dwudziestu latach profesjonalnej kariery siatkarza, Bartman podjął decyzję, że przyszedł najwyższy czas na poszukiwanie nowych wyzwań. Nie zamierza jednak rozstać się z zawodowym sportem. Zbigniew Bartman dołącza do Sławka Peszki, prezesa federacji Clout MMA, aby spróbować swoich sił w sportach walki.

Urodzony w 1978 roku, Dawid “CRAZY” Załęcki, ojciec Denisa “Bad Boya”, od dłuższego czasu poświęca się treningom sportów walki, koncentrując się na formule K-1. W końcu maja 2022 roku, Załęcki podpisał kontrakt z High League. W ramach tej organizacji, Załęcki miał na swoim koncie dwie wygrane walki, pokonując Alana Kwiecińskiego oraz Vaso Bakočevića. W klatce 5 sierpnia na gali CLOUT MMA będzie czekał na niego Denis Labryga. Pojedynek odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach, 3 rundy po 3 minuty.

Nikola “Alokin” Biela znana w świecie internetu jako Nikita Magicala została zawodniczką nowej freakowej organizacji CLOUT MMA. “Nikita” to była partnerka znanego ze swoich patostream Daniela Magicala. Burzliwe rozstanie pary, jak również wyprowadzka Nikolki do Warszawy, przyciągnęły uwagę mediów i obserwatorów patostreamingu. W ich burzliwe rozstanie i wyprowadzkę do Warszawy zamieszani byli między innymi Amadeusz Ferrari Roślika, Adrian Cios czy też Queen of the Black.

Clout MMA 1 – KARTA WALK

  • Andrzej Fonfara – Marcin Najman
  • Denis Labryga – Dawid „Crazy” Załęcki
  • Zbigniew Bartman – TBA
  • Nikola “Nikita” Alokin – TBA
  • Jay Silva vs Tomasz Sarara – K-1
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x