MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Krzysztof “Diablo” Włodarczyk zawalczy w Fame MMA

Krzysztof Diablo Włodarczyk zawalczy w Fame MMA

Krzysztof Diablo Włodarczyk zawalczy w Fame MMA

Krzysztof “DIABLO” Włodarczyk, były mistrz świata organizacji WBC i IBF z imponującym rekordem 66-4-1 (w tym 41 nokautów), weźmie udział w swoim pierwszym pojedynku MMA podczas gali FAME 19! To bez wątpienia najgorętsza zapowiedź sportowego wydarzenia roku! Zapowiedziano także na zbliżającą się galę Fame MMA 19 pojedynek pomiędzy Klaudią “Sheeya” Kołodziejczyk i Dominiki Rybak. Na tej samej gali Marcin “Polish Zombie” Wrzosek zmierzy się z Piotrem “Szeli” Szeligą.

Przez lata Krzysztof “DIABLO” Włodarczyk toczył epickie walki na światowych ringach, zdobywając uznanie i szacunek fanów za swój nieprzeciętny talent i nieustępliwość. Teraz ten legendarny pięściarz podejmuje nowe wyzwanie i wkroczy do oktagonu organizacji FAME MMA, gotów stawić czoła nowym przeciwnościom.

“DIABLO” zapisał się w historii boksu swoimi spektakularnymi zwycięstwami, a teraz przygotowuje się do debiutu w mieszanych sztukach walki, co budzi ogromne emocje wśród fanów. To będzie niezwykle ekscytujący moment, gdy jeden z największych polskich mistrzów boksu stanie do walki w zupełnie nowej dla siebie dziedzinie sportu.

Gala FAME 19, na której Krzysztof “DIABLO” Włodarczyk zadebiutuje w MMA, odbędzie się 2 września 2023 roku o godzinie 19:30 w prestiżowej Tauron Arenie w Krakowie. Będzie to nie tylko okazja do obejrzenia pojedynku tego legendarnego pięściarza, ale również wieczór pełen innych pasjonujących starć, które przyciągną fanów sportów walki z całego kraju.

Jeszcze tylko kilka tygodni pozostało do tego historycznego momentu, kiedy Krzysztof “DIABLO” Włodarczyk wkroczy na nowy teren, gotów podjąć się nowych wyzwań i udowodnić, że jest prawdziwym wojownikiem, niezależnie od dyscypliny sportowej.

Karta walk FAME MMA 19

  • Krzysztof “Diablo” Włodarczyk vs TBA
  • Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk vs Dominika Rybak
  • Marcin “Polish Zombie” Wrzosek vs Piotr “Szeli” Szeliga
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x