MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Boks: Oficjalny film promocyjny przed galą USYK vs DUBOIS!

Boks Oficjalne PROMO przed galą USYK vs DUBOIS

Boks Oficjalne PROMO przed galą USYK vs DUBOIS

26 sierpnia na stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu odbędzie się niezapomniane pięściarskie wydarzenie, które stanie się najważniejszym pojedynkiem w historii polskich ringów. O tytuł mistrza świata IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej zawalczą Oleksander Usyk i Daniel Dubois. To będzie starcie gigantów, które nie tylko zapowiada niezwykłą walkę, ale także ma szansę zjednoczyć fanów boksu z Ukrainy i Polski. Bilety dostępne w serwisie ebilet.pl

Oleksander Usyk, będący niekwestionowanym mistrzem kategorii junior ciężkiej, zapoczątkował swoją błyskawiczną karierę na polskim ringu siedem lat temu, kiedy to zdobył pas WBO w walce z Krzysztofem Głowackim. Teraz wraca do Polski, by zdobyć kolejny, ostatni brakujący mu tytuł – pas WBC, który jest w posiadaniu Tysona Fury’ego, również mistrza linearnego.

Jego rywal, 25-letni Daniel “Dynamit” Dubois, jest o 11 lat młodszy od Usyka, ale już ma na swoim koncie imponujący rekord 19 zwycięstw (18 przez nokaut) i tylko jedną porażkę z Joe Joyce’em. Brytyjczyk zdobył pas WBA Regular w walce z Trevorem Bryanem, a następnie skutecznie go obronił. Jest to zawodnik pełen młodzieńczego zapału i determinacji, gotowy podbić świat boksu.

Obaj pięściarze przed walką wyrazili swoje emocje i szacunek dla siebie nawzajem. Usyk, mając w pamięci swoje wcześniejsze zwycięstwo na polskim gruncie, podziękował Polakom za ich wsparcie dla Ukrainy i wyraził nadzieję na kolejne zjednoczenie się i umocnienie przyjaźni obu narodów. Z kolei Dubois nie ukrywał swojego podekscytowania przed szansą stoczenia pojedynku z tak wielkim mistrzem jak Usyk, jednocześnie zapowiadając, że wróci do Wielkiej Brytanii z tytułami.

To nie tylko starcie dwóch niezwykle utalentowanych bokserów, ale również walka o kolejne pasy mistrzowskie, które jeszcze bardziej podkręca atmosferę tego pojedynku. Galę boksu K2 Promotions we współpracy z Knockout Promotions i Skill Challenge Promotions można określić jako sportowe święto, na które wszyscy fani pięściarstwa czekają z niecierpliwością.

Mecz Usyk vs Dubois już teraz zapowiada się jako walka na równi gigantów, pełna napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Każdy z pięściarzy ma swoje zalety, każdy idzie po swoje marzenia i cele. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? Odpowiedź poznamy 26 sierpnia na stadionie Tarczyński Arena, gdzie cały świat boksu będzie śledził to historyczne starcie.

Trzymajmy kciuki za naszych bohaterów i czekajmy na tę niezapomnianą galę boksu, która na długo zapadnie w pamięci fanów sportu. Walka Usyk vs Dubois to nie tylko pojedynek o tytuły mistrza świata, ale także wydarzenie, które łączy kulturę, narody i pasję do boksu. Będzie to prawdziwe święto sportu i emocji, które nie można przegapić! Bilety dostępne w serwisie https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/usyk-vs-dubois

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x