MMA News

wszystko związane ze światem MMA

KSW kończy współpracę z Polsatem i przenosi się do Viaplay? Juras odchodzi z KSW.

Jak poinformował na Twitterze Mateusz Hencel redaktor WP SportoweFakty, po 17 latach organizacja KSW zakończy współpracę z Polsatem. Prawa do transmisji gal przejąć ma platforma streamingowa Viaplay.

Natomiast Łukasz “Juras” Jurkowski zamieścił informację, że wraz z Andrzejem Janiszem opuszczają KSW i nie będą już komentowali gal tej organizacji.

Szczegóły przenosin największej organizacji MMA w Europie poznamy prawdopodobnie podczas poniedziałkowej konferencji prasowej, na której zaprezentowana ostanie pełna karta walk KSW 65, które odbędzie się 18 grudnia 2021 roku.

KSW i Polsat współpracowały od lipca 2004 roku, czyli od gali KSW II. Od gali KSW XII 11 grudnia 2009 roku gale Konfrontacji Sztuk Walki dostępne były w otwartym kanale Polsatu. W 2012 roku federacja KSW rozpoczęła sprzedaż w systemie pay-per-vew, a Cyfrowy Polsat był głównym dystrybutorem gal.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x