MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Kursy na galę MMA-VIP 2

18 czerwca 2021 odbędzie się Gala MMA-VIP 2, w trakcie której zobaczycie 10 freakowych starć. W walce wieczoru zobaczymy zwycięzcę pierwszej edycji MMA-VIP – Szymona Września „Taxi Złotówę”, który zmierzy się z posiadaczem olbrzymich bicepsów „Królem Syntolu” Szymonem Komandosem. W trakcie MMA-VIP 2 zobaczymy też walkę gwiazdy disco polo Krystiana Pudzianowskiego. Transmisja gali dostępna na stronie PPV Beecast TV

Kursy bukmacherskie na drugą galę MMA-VIP znajdziesz na stronie Fortuny 

MMA-VIP to polska federacja promująca walki w formule MMA, założona przez celebrytę Marcina Najmana.

Pierwsza gala MMA-VIP odbyła się 13 lutego 2021. W walce wieczoru Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień (2-1) w drugiej rundzie pokonał Marcina „El Testosterona” Najmana (3-6). Natomiast w drugiej walce wieczoru ujrzeliśmy starcie pomiędzy Adrianem Ciosem (0-1) i Tomaszem „Fit Dzikiem” Łomnickim (1-0). Stawką tego pojedynku był pas mistrzowski najlepszego trenera personalnego w kategorii open, pojedynek ten zwyciężył po trzech rundach jednogłośnie na punkty „Fit Dzik”

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.