MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Maksym Ziółkowski z “Maksymalnie” kolejnym debiutanem w Fame MMA

Trener personalny Maksym Ziółkowski prowadzący kanał “Maksymalnie” to człowiek, który gotów jest stawić czoła każdemu wyzwaniu. Ty razem padło na oktagon w Fame MMA. Gala Fame MMA XI odbędzie się 2 października 2021 w Arena Gliwice. W tym miejscu prezentujemy kartę walk Fame MMA XI

Maksym Ziółkowski stał się ropoznawalny dzięki diecie i ciężkim treningom. W rok czasu udało mu się zrzucić 32.5 kilograma. Teraz swoją determinacją zaraża innych, zostając trenerem personalnym.

Fame MMA to polska federacja organizująca gale typu freak fight z siedzibą w Swarzędzu koło Poznania. Pojedynki toczone są głównie na zasadach MMA, choć odbywają się także w innych dyscyplinach sportowych (boks, kick-boxing, itp.), podczas których walczą celebryci, youtuberzy, raperzy, influencerzy czy inne znane osoby ze świata mediów[1].

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x