MMA News

wszystko związane ze światem MMA

W1TTY i KSW rozpoczynają współpracę

Organizacja KSW poinformowała o nawiązaniu współpracy z W1TTY, kompleksową aplikacją pieniężną – Lepszą Niż Twój Bank! To nowy rozdział dla W1TTY – gala KSW 65 w Gliwicach jest ich pierwszym publicznym wydarzeniem od czasu wejścia na polski rynek a KSW może być częścią tej podróży.

“Dostępny w Polsce W1TTY chce stać się Twoim nowym towarzyszem finansowym, który jest Lepszy Niż Twój Stary Bank. Dzięki innowacyjnemu pakietowi ofert finansowych, takich jak konto wielowalutowe z europejskim numerem IBAN, rachunki walutowe w ponad 32 walutach oraz z wirtualnymi i fizycznymi kartami debetowymi, użytkownicy W1TTY mogą łatwo przekazywać pieniądze znajomym i rodzinie, korzystać z całodobowej obsługi klienta i uczyć się na wirtualnej platformie edukacji finansowej. Ponadto użytkownicy W1TTY korzystają ze wspaniałych korzyści programów premiowych, takich jak cashback, rabaty czy punkty W1TTY za aktywną i odpowiedzialną działalność finansową.

Kod QR do aplikacji W1TTY

W1TTY to nowy partner KSW. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że możemy być w tej podróży z nimi i promować sport, zdrowy tryb życia i zasady fair play. Tak jak KSW wprowadza innowacje w świecie sportu, tak W1TTY wprowadza innowacje w świecie technologii finansowych.

W1TTY to instytucja finansowa upoważniona do działania w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG) i Wielkiej Brytanii. Koncentrując się na pokoleniu Z i grupie młodych ludzi, którzy budują swoją karierę i którzy do 2030 r. będą reprezentować jedną czwartą całej siły nabywczej, W1TTY chce wzmocnić ich pierwszą i właściwą decyzję finansową, jak wiele innych.

Podkreślając swoje obawy i odpowiedzialność społeczną w tych niepewnych czasach, w których żyjemy, W1TTY jest również zaangażowana we wspieranie studentów, oferując stypendia na Litwie, w Portugalii, a teraz również w Polsce.”

#W1TTY

#W1TTYApp

#W1TTYBonus

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x