MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Wyniki walk Clout MMA 3 oraz darmowa transmisja 2 pojedynków + Roast Room

Wyniki walk Clout MMA3 oraz darmowa transmisja 2 pojedynków plus Roast Room

W piątek, 29 grudnia 2023 r., odbędzie się trzecia gala freakowej federacji Clout MMA. Wydarzenie, które wzbudziło ogromne zainteresowanie w mediach społecznościowych, zostanie zorganizowane w studiu Polsatu w Warszawie. Transmisja z gali będzie dostępna jedynie online w internecie poprzez transmisję PPV na stronie CLOUTMMA TV. Tradycyjnie dwa pojedynki będą dostępne za darmo na kanale Youtube oraz jedna w serwisie FORTUNA TV.

Podczas gali ogłoszono nowego zawodnika Clout MMA, czyli Daniela “Magicala” Zwierzyńskiego. Kolejna gala odbędzie się w 9 marca 2024 r. w łódzkiej Atlas Arenie. Main eventem marcowej gali Clout MMA 4 będzie walka pomiedzy Lexy Chaplin a Martą “Linkimaster” Linkiewicz.

O godzinie 19:00 na kanale Youtube Clout MMA rozpocznie się STUDIO przed galą CLOUT MMA 3. Dzięki niej będziemy mogli zobaczyć dwie darmowe walki i ceremonię otwarcia. Następnie będziemy świadkami ROAST ROOMU (czyli Loży Szyderców), który poprowadzą LIZAK, FAGATA i LUDWICZEK.

Gdzie obejrzeć walkę pomiędzy Zbigniewem Bartmanem a Błażejem Augustynem? Odpowiedź jest prosta – w Fortuna TV! Jako główny sponsor tego wydarzenia Fortuna przygotowała coś wyjątkowego! Wystarczy, że w ciągu ostatnich 7 dni postawiłeś dowolny kupon za min. 2 zł, a walkę byłego siatkarza i piłkarza obejrzysz w naszym playerze LIVE!

20 złotych bez depozytu za samą rejestrację w Fortunie? Brzmi nieźle, co?Pewnie myślisz, gdzie w tym wszystkim jest haczyk? Odpowiedź brzmi: NIE MA! W Fortunie każdy nowy gracz otrzymuje 20 PLN bez depozytu za pełną rejestrację. Sprawdź jak skorzystać z oferty.

Kto może odebrać 20 PLN bez depozytu?

Darmowy bonus 20 zł w Fortuna Zakłady Bukmacherskie może otrzymać każdy gracz, który zarejestruje nowe konto z kodem MMM600 i dokona weryfikacji danych osobowych, poprzez pełną rejestrację.

Karta walk CLOUT MMA 3

Karta główna

  • Mateusz „Mavs” Szczypior i Krystian „Świstak” Bajor pokonali Marcina Szweda i Fabiana „Banersky” Banerskiego przez podwójne TKO w 2. rundzie [K-1, małe rękawice]
  • Marcin Siwy pokonał Wasyla „Vasyl” Hałycza w 2. rundzie przez TKO decyzją lekarską [Boks, małe rękawice]
  • Marianna Schreiber pokonała Monikę Laskowską jednogłośną decyzją sędziów [K-1, małe rękawice]
  • Wojciech „Rekordzista” Sobierajski pokonał Grzegorza „Szuli” Szulakowskiego jednogłośną decyzją sędziów [Boks, małe rękawice]
  • Zbigniew Bartman pokonał Błażeja Augustyna w 2. rundzie przez TKO (niezdolność do walki) [K-1]
  • Adrian Cios pokonał Marcina „Cesarz” Najmana w 2. rundzie przez dyskwalifikację El Testosterona (ciosy w tył głowy) [MMA]

Walka wieczoru:

  • [main event] Jakub Wawrzyniak pokonał Tomasza „Gianni” Hajto w 2. rundzie przez TKO [K-1, małe rękawice]
  • Patryk „Wielki Bu” Masiak pokonał Denisa „Bad Boy” Załęckiego w 2. rundzie przez TKO [K-1, małe rękawice]

Ekstra walka:

  • Denis „Bad Boy” Załęcki vs Natan Marcoń [MMA, 3×3 minuty] – walka odwołana po poddaniu Natana Marconia
  • *Denis Labryga vs Natan Marcoń [Puncher] – walka odwołana

…oraz Extra Fight! LABRYGA vs MARCOŃ W FORMULE PUNCHAIR. To może być walka w NAJBARDZIEJ SZALONEJ formule walk w historii freak-fightów. Na czym będzie polegało PUNCHAIR? MARCOŃ i LABRYGA staną przed brutalnym wyzwaniem

Trzy rundy ostrej bitki. Zawodnicy siedzą w niewielkim odstępie od siebie. Nie ma mowy o chwytaniu przeciwnika – można jedynie uderzać, trzymając się drugą ręką specjalnego uchwytu. Jeśli dwie rundy nie przyniosą rozstrzygnięcia, w trzeciej do gry wchodzą obie ręce Słowa nie opiszą dokładnie tego, co może Was czekać już wieczorem podczas potencjalnego extra fightu!

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.