MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Zapowiedź walki Natan Marcoń vs Denis “Bad Boy” Załecki – trailer Clout MMA 3

Zapowiedź walki Natan Marcoń vs Denis Bad Boy Załecki trailer Clout MMA 3

Clout MMA 3: Santa Clout powraca, przynosząc ze sobą nie tylko sportowe emocje, ale także kontrowersje i niespodziewane zdarzenia. Nadchodząca gala zapowiada się jako widowiskowe starcie dwóch dyskutowanych freakfighterów – Denisa “Bad Boy” Załeckiego i Natana “Boga Estetyki” Marconia. Emocje sięgnęły zenitu podczas wczorajszej konferencji, kiedy to obaj zawodnicy stanęli naprzeciwko siebie w nietypowych okolicznościach.

27 grudnia 2023 r., w tzw. icewallu do “face to face”, atmosfera nabierała dramatycznych obrotów. Marcoń, wyraźnie poddenerwowany, zaczął kopanie w plastikową klatkę, oddzielającą go od rywala, co wywołało gwałtowną reakcję. Po kilku wyzwiskach i szarpaninie pleksi nie wytrzymało, a zawodnicy rzucili się do walki. W tej szalonej scenie pojawił się także Denis Labryga, potencjalny rywal Marconia, atakując go kulą ortopedyczną.

CLOUT MMA 3: DENIS ZAŁĘCKI vs NATAN MARCOŃ | Zapowiedź walki

Gdzie obejrzeć za darmo walkę na gali Clout MMA 3 pomiędzy Zbigniewem Bartmanem a Błażejem Augustynem? Odpowiedź jest prosta – w Fortuna TV! Jako główny sponsor tego wydarzenia Fortuna przygotowała coś wyjątkowego! Wystarczy, że w ciągu ostatnich 7 dni postawiłeś dowolny kupon za min. 2 zł, a walkę byłego siatkarza i piłkarza obejrzysz w naszym playerze LIVE!

20 złotych bez depozytu za samą rejestrację w Fortunie? Brzmi nieźle, co?Pewnie myślisz, gdzie w tym wszystkim jest haczyk? Odpowiedź brzmi: NIE MA! W Fortunie każdy nowy gracz otrzymuje 20 PLN bez depozytu za pełną rejestrację. Sprawdź jak skorzystać z oferty.

Denis Załecki, znany jako “Bad Boy”, ma na koncie dziewięć pojedynków w różnych formułach walki. Jego bilans to 4 zwycięstwa przy 6 porażkach. Po wygranej z Alanem Kwiecińskim na gali High League 2, kolejne pojedynki nie były łatwe – porażki z Mateuszem Don Diego Kubiszynem, Arturem Szpilką, Pawłem Tyburskim i ostatnio z Danielem Omielańczukiem na gali Clout MMA 2, zwiastują wiele wyzwań.

Natan Marcoń, mimo zaledwie czterech pojedynków, również zyskał uwagę, ale nie zawsze z pozytywnym rezultatem. Jego rekord to jedna wygrana i trzy porażki. Debiut na gali Fame MMA 16 przyniósł porażkę z “Wiejskim Koksem”. Pomimo wygranej z Mariuszem “Hejterem” Słońskim, ostatnie starcia nie były dla niego korzystne na Fame MMA 18 i Fame MMA Reborn.

Clout MMA 3: Santa Clout nie tylko zapowiada emocje, ale także wzbudza kontrowersje po incydencie podczas konferencji. Czy ta gala przyniesie klarowniejsze wyniki dla obu freakfighterów czy też dostarczy kolejnych zaskakujących zwrotów akcji? Odpowiedź poznamy już w nadchodzący piątek, kiedy to spotkanie obu zawodników przyniesie najwyższe sportowe napięcie i dramatyczne starcie na klatce.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

FORTUNA POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.