MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Grupy kibicowskie odcinają się od Denisa “Bad Boya” Załęckiego

elanowcy .pl Elana Toruń

fot. Facebook/elanowcy.pl Elana Toruń

Podczas sobotniej gali freak fightów, Clout MMA 3, Patryk “Wielki Bu” Masiak wygrał z Denisiem “Bad Boyem” Załeckim przez TKO w drugiej rundzie. Walka, która odbyła się według formuły K-1, nie była dla widzów zbyt przyjemna, gdyż Załecki upadał po niemal każdym ciosie rywala. Sytuacja ta skłoniła sędziego do przerwania pojedynku. – Ja go nawet za bardzo nie uderzyłem, on kładł się przed moim ciosem – powiedział “Wielki Bu” tuż po walce.

Oświadczenie grup kibicowskich Elany Toruń

“Od dłuższego czasu staramy się w internecie nie publikować za dużo treści, ale są sytuacje, które wymagają zabrania głosu z naszej strony!

Tym razem My w temacie, o którym od wczoraj jest głośno i siłą rzeczy wiele ekip czeka na nasz komentarz.

Denis Załecki to chłopak, który faktycznie niegdyś reprezentował Młodą Elanę i nasze trybuny. Zawsze wtedy charakternie i do samego końca! Tak było jeszcze za czasów Gromdy i Wotore! Później Denis jednak m.in. z chęci zarobku i zapewnienia godnej przyszłości swojej córeczce, wszedł w ten cały świat freak fightów, stał się rozpoznawalny w całej Polsce, co niekoniecznie jest dobre będąc aktywnym fanatykiem i poniekąd sam wybrał dla siebie inną drogę! Wtedy też jak sam mówi odbił od naszego świata kibicowskiego!

My jako Elana odcięliśmy się od The War już ponad 2 lata temu, chcąc dać jasno do zrozumienia, że nie jest to organizacja naszej grupy kibicowskiej, a prywatne przedsięwzięcie Denisa! Właściwie od tego samego momentu Denis nie pojawia się już na meczach Elany! Na tamten czas nie widzieliśmy potrzeby poruszania takich kwestii w internecie, dlaczego tak a nie inaczej, ważne dla nas było aby w naszym gronie jak i w szeregach ekip zaprzyjaźnionych z nami było to wszystko wyjaśnione jak się sprawa przedstawia!

Na dzień dzisiejszy jedyne co łączy Denisa z Elaną to jego tatuaże, wspomnienia i kilka prywatnych kontaktów z osobami od nas! Powyższą treścią chcemy jasno dać do zrozumienia, że Denis obecnie nie jest już reprezentantem naszej ekipy i nie chcemy aby jego walki, wywiady i działania prywatne były kojarzone z grupami kibicowskimi Elany Toruń!

Tyle w temacie!

/GRUPY KIBICOWSKIE ELANY TORUŃ/”

Oświadczenie Ultras Niebiescy:

Jako Kibice Ruchu Chorzów stanowczo odcinamy się od osoby Denisa Załeckiego, który ostatnimi czasy stał się “gwiazdą” szeroko rozumianego świata freak fight. Od dłuższego czasu nie mamy i nie chcemy mieć z nim nic wspólnego. Nie zezwalamy na przytaczanie naszej ekipy w jego “nowym świecie”. Nie akceptujemy jego zachowania i postawy, którą prezentuje w internecie.
Pieniądze to nie wszystko, a honor i zasady są zawsze na pierwszym miejscu. Kibicem się jest, a nie bywa.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.