MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Całodniowa transmisja z 7. Mistrzostw MMA dostępna w internecie

Całodniowa transmisja z 7 Mistrzostw MMA dostępna w internecie

Całodniowa transmisja z 7 Mistrzostw MMA dostępna w internecie

Transmisję z 7. Mistrzostwa MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska będzie można na bieżąco śledzić na kanale YouTube Stowarzyszenia. Finałowe walki zostaną pokazane na Kanale Sportowym.

Zmagania amatorskich fighterów na 7. Mistrzostwach MMA odbędą się już 27 maja. Turniej zostanie zorganizowany w Hali Widowiskowo-Sportowej Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej w Grodzisku Mazowieckim.

Na listach startowych znalazło się ponad 500 zawodników i zawodniczek z całego kraju.

Przebieg turnieju będzie można śledzić przez cały dzień na żywo w serwisie YouTube, na kanale Stowarzyszenia MMA Polska.

Finały, które rozpoczną się o godzinie 18:00, będą transmitowane na żywo na Kanale Sportowym. Retransmisję walk finałowych będzie można również zobaczyć na stronie TVP Sport.

Kanał Sportowy i TVP Sport są jednocześnie patronami medialnymi 7. Mistrzostw MMA. 7. Mistrzostwa MMA będą otwarte dla kibiców.

Stowarzyszenie MMA Polska po raz pierwszy w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Grodziska Mazowieckiego. Ostatnie zawody Stowarzyszenia odbyły się 4 marca Warszawie. 7. Mistrzostwa MMA są drugim z cyklu turniejów zaplanowanych przez MMA Polska na rok 2023.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x