MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Co czeka nas na gali KuyavianCage w Inowrocławiu?

Co czeka nas na gali KuyavianCage w Inowrocławiu

Niewiele ponad dwa miesiące pozostały do największego wydarzenia sportowego tego lata na Kujawach – Kuyavian Cage. Już 6 lipca w inowrocławskiej hali pojawią się m.in. legenda KSW – Artur „Kornik” Sowiński oraz były mistrz świata w boksie Przemysław Opalach. W karcie walk nie zabrakło również miejsca dla lokalnych zawodników. Ponadto organizatorzy zapowiadają konkursy z nagrodami, występy artystyczne i event na najwyższym poziomie. Artur Sowiński zawalczy na Kuyavian Cage!

Z pewnością największym zaskoczeniem na karcie walk Kuyavian Cage jest obecność weterana polskiej sceny MMA, byłego mistrza KSW – Artura „Kornika” Sowińskiego. – Artur Sowiński, tego fightera nie trzeba przedstawiać miłośnikom sportów walki. Niekwestionowana legenda polskiego MMA, jeden z prekursorów tego sportu i pierwszy w historii mistrz KSW wagi piórkowej – zaznacza dziennikarz sportowy Adrian Bolechowicz. – Pojawienie się „Kornika” w klatce Kuyavian Cage to wyjątkowe wydarzenie. Fantastyczna okazja, nie lada gratka dla miłośników sportu, by zobaczyć tego zawodnika w akcji na żywo – dodaje. Jak wskazują organizatorzy, rywal Sowińskiego jest już znany, kontrakt podpisany, a oficjalna informacja zostanie przekazana w piątek wieczorem.

Opalach vs Hodyniak – historia jak z filmu Do pasjonującego zestawienia dojdzie w starciu Michała Hodyniaka, lokalnego zawodnika, założyciela i głównego trenera w inowrocławskim klubie Sekcja Sztuk Walki ODYN z Przemysławem Opalachem. „The Spartan” w przeszłości dzierżył pasy czempiona organizacji: IBF International, WBC Baltic oraz WBF, które zdobywał w pięściarskim ringu. Olsztynianin to również był lider rankingów kategorii superśredniej nad Wisłą. Od niedawna rywalizuje również w formule MMA, znany jest chociażby, z gal MMA VIP czy Revolta. Niemniej inowrocławianin nie składa broni – Każdego dnia myślę o tym pojedynku. Każdego dnia ciężko trenuję i wierzę, że sprawię sensację! – zapewnia Hodyniak.

Lokalni zawodnicy zawalczą na Kuyavian Cage Arcyciekawie zapowiadają się również derby Kujaw. W starciu dwóch czołowych prospektów wagi piórkowej Tomasz Dybowski z klubu Golden Dragon zmierzy się z Pawłem Stasińskim z No Limits Inowrocław. – To starcie może skraść show! Dwóch efektownie walczących zawodników: twardy i nieustępliwy Paweł Stasiński kontra efektownie walczący, zdeterminowany Tomasz Dybowski. Znam Tomasza, widzę ile sił wkłada w rozwój swoich umiejętności, jestem przekonany, że będzie świetnie przygotowany. Niemniej Stasiński w klatce jest jak maszyna, zaprogramowany na zwycięstwo – ocenia Adrian Bolechowicz. Ponadto w karcie walk anonsowano również występ tegorocznego mistrza Polski w kick-boxingu Szymona Strawy

Co jeszcze czeka kibiców na Kuyavian Cage?

 Jest jeszcze wiele fantastycznych kart do odkrycia. Uwierzcie mi, że hasło towarzyszące gali #ŚwiętoKujaw nie jest na wyrost – zapewniają organizatorzy. W każdym tygodniu pojawią się nowe nazwiska w karcie walk, konkursy z nagrodami i zapowiedzi występów podczas gali Kuyavian Cage.

Jak zdobyć bilety na galę Kuyavian Cage #ŚwiętoKujaw?

Bilety na galę Kuyavian Cage dostępne są w sprzedaży internetowej oraz stacjonarnej. Sprzedaż online dostępna jest na platformie ToBilet. Bilety można również nabywać bezpośrednio przez kontakt z organizatorami: e-mail: kuyaviancage.promotion@gmail.com tel. 508 416 065

Ponadto organizacja zaprasza do współpracy partnersko-biznesowej firmy i lokalnych przedsiębiorców.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.