MMA News

wszystko związane ze światem MMA

DAZN – transmisje sportowe za 7,99 miesięcznie.

DAZN jest to niezwykle popularna platforma streamingowa, która transmituje wydarzenia sportowe. Została założona 10 sierpnia 2016 r., a jej właścicielem jest DAZN Group/Perform Group. Szeroki wybór transmisji oraz najbardziej popularnych dyscyplin sprawia, iż coraz więcej osób decyduje się na jej wykupienie.

DAZN – poznaj historię

DAZN działa od 2016 r. Jednak na samym początku tę platformę uruchomiono w Japonii, Austrii, Szwajcarii oraz Niemczech. Już po roku uruchomiono ją w Kanadzie, a w 2018 r. była dostępna dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych czy Włoch. 2 maja 2020 r. DAZN planował zwiększyć swoje zasięgi aż o 200 krajów, w tym właśnie Polskę. Jednak pandemia COVID-19 opóźniła te plany i platforma zadebiutowała w Polsce 12 grudnia 2020 r. Od 2018 r. prezesem jest John Skipper.

DAZN – szeroki wybór wielu wydarzeń sportowych

DAZN dostępna jest nie tylko w wielu krajach, ale jej zaletą jest także fakt, że dostęp do niej można wykupić za niewielką zryczałtowaną opłatą. W ALEXA zajmuje 7027 miejsce. Klient uzyskuje dostęp do ponad 800. wydarzeń sportowych w roku. Kibice sportowi mogą oglądać na żywo najlepsze ligi piłki nożnej nie tylko europejskie, ale i światowe. Ponadto dostępne są rozgrywki innych popularnych dyscyplin sportowych. Tutaj można wymienić koszykówkę, football amerykański, hokej na lodzie, tenis i oczywiście sporty walki. Zatem każdy miłośnik sportu znajdzie coś dla siebie.

Na czym można oglądać tą platformę streamingową?

Dostęp do transmisji wydarzeń sportowych jest możliwy, gdy posiada się aplikację dla smartfonów i tabletów. Dotyczy to urządzeń z systemami Android lub iOS. Dodatkowo można także oglądać za pomocą konsol do gier XBOX czy PlayStation. Można także oglądać platformę na telewizor smar z systemem Tizen, co dotyczy produktów Samsung. Natomiast w przypadku telewizorów LG niezbędne jest posiadanie systemu WebOS. Oczywiście można także oglądać platformę na Android TV czy streamingowych odtwarzaczach sieciowych takich jak np. Apple TV czy Amazon Fire TV. Platforma dostępna jest także poprzez dedykowane sklepy takie jak Amazon App Store, Google Play Store, czy iTunes Store.

DAZN – co warto wiedzieć?

Platforma DAZN nazywana jest często mianem sportowego Netfliksa. Rzeczywiście wybór dyscyplin, które można za pomocą tej internetowej telewizji zobaczyć jest naprawdę duży. Jednak pewną wadą dla klientów z Polski może być fakt, iż nie wszystkie programy będą transmitowane w języku polskim. Miesięczny abonament w Polsce kosztuje jedynie 7.99 zł. DAZN cieszy się naprawdę dużą popularnością i trzeba przyznać, że z roku na rok zwiększa swoje zasięgi. Pomaga także walczyć z piractwem internetowym, gdyż za niewielki miesięczny wydatek można mieć dostęp do ciekawych wydarzeń sportowych.

Jak kupić dostęp do DAZN?

  • PLN 7.99 / MIESIĄC
  • Ekskluzywny boks
  • Na żywo, najważniejsze wydarzenia i na żądanie
  • Filmy dokumentalne, cotygodniowe programy i klasyczne walki
  • Szybka rejestracja w DAZN i natychmiastowy dostęp do treści
  • Rezygnujesz, kiedy chcesz.

Wystarczy wejść na stronę DAZN, następnie wybrać swój kraj i zarejestrować się. Warto jednak pamiętać, że subskrypcję DAZN można anulować w każdej chwili. Warto dodatkowo regularnie przeglądać ofertę, gdyż w wielu przypadkach można skorzystać z darmowego okresu próbnego, który wynosi 30 dni. Aktualnie w Polsce istnieje możliwość skorzystania z okresu próbnego.

Czy warto zdecydować się na DAZN?

Każdy, kto jest miłośnikiem różnych sportów, ale też interesują go filmy dokumentalne, np. o boksie czy piłce nożnej powinien zdecydować się na wykupienie dostępu do platformy streamingowej DAZN, tym bardziej że założenie konta w tej usłudze jest banalnie proste. Można to zrobić nie tylko za pośrednictwem strony, ale i aplikacji. Podczas rejestracji należy podać e-mail, a następnie ustalić metodę płatności. Po opłaceniu można od razu przejść do oglądania transmisji sportowych. Trzeba jednak pamiętać, że oferta DAZN nie jest taka sama we wszystkich krajach. Dlatego informacji o wydarzeniach należy szukać w zakładce explore. Choć platforma DAZN działa w Polsce niewiele ponad rok, to już cieszy się dużą popularnością za sprawą szerokiego wyboru dyscyplin sportowych, które można oglądać kiedy ma się na to ochotę. To naprawdę ciekawa oferta, którą warto rozważyć.

Czy DAZN jest darmowy?

Nie. Miesięczna subskrypcja wynosi jedynie 7,99 zł. Istnieje jednak metoda darmowego korzystania z DAZN dzięki ofercie bezpłatnego, próbnego miesiąca, który oferuje nam platforma DAZN

Jak wykupic dostęp do platformy DAZN?

W pierszym kroku musisz wejść na oficjalną stronę Dazn, jako drugi krok należy wybrać opcję subskrypcji lub wybrać „Rozpocznij swój darmowy miesiąc”

Jak anulować subskrypcję DAZN?

W prawym górnym rogu kliknij ikonę MENU, następnie w My Account (Moje Konto), w kolejnym kroku kliknąć w Subskrypcje/Subscription a następnie wybrać subskrypcję, którą chcesz anulować (ANULUJ SUBSKRYPCJE/CANCEL SUBSCRIPTION).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x