MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Denis “Bad Boy” Załęcki vs Paweł “Tybori” Tyburski na High League 6

High league logo

High league logo

Denis “Bad Boy” Załęcki poznał rywala na galę HIGH League 6. Już 18 marca w katowickim Spodku zmierzy się w bardzo mocnym pojedynku przeciwko Pawłowi “Tyboriemu” Tyburskiemu. Bilety w sprzedaży na Eventim.pl. 

Torunianin powróci do klatki po dwóch porażkach – najpierw z utytułowanym kickbokserem, Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem, a później z byłym pięściarzem i pretendentem do tytułu mistrza świata, Arturem “Szpilą” Szpilką. Wcześniej w rewelacyjnym stylu, na zasadach K-1, wypunktował Alana “Alanika” Kwiecińskiego. Dzięki swoim walkom i charakterowi szybko stał się ulubieńcem kibiców. Pora na kolejny test w jego sportowej karierze!

Paweł “Tybori” Tyburski to jeden z najlepszych polskich freak-fighterów. “Księżniczka” ma na swoim koncie jedną walkę w HIGH League. W grudniu, w głównym pojedynku gali w Łodzi, wyjaśnił swój konflikt z Alberto Simao. Pokonał reprezentanta GM2L przez TKO w drugiej rundzie.

Pojedynek odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach. Niech ta formuła nikogo nie zmyli – Denis Załęcki walczył już w niej i złamał swojemu konkurentowi oczodół! Radzimy nie mrugać.

Przypomnijmy, że I konferencja przed HIGH League 6 odbędzie się już w poniedziałek, 27 lutego, o godz. 20:00 w studiu Polsatu na ul. Łubinowej 4a w Warszawie. Transmisja na YouTube.

HIGH League 6 odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Zapowiedziano między innymi walki z udziałem Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego, Marcina Dubiela, Lexy Chaplin, Marcina “El Testosterona” Najmana, Denisa “Bad Boya” Załęckiego i Dariusza “Dara Lwa” Kaźmierczuka. Bilety dostępne na Eventim.pl.

Karta walk HIGH LEAGUE 6:

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x