MMA News

wszystko związane ze światem MMA

European MMA Champions League: Mateusz Legierski vs Matouš Kohout 2

European MMA Champions League Mateusz Legierski vs Matouš Kohout. plakat

Jeden z najlepszych polskich zawodników wagi lekkiej i były mistrz OKTAGON MMA, Mateusz Legierski, poznał swojego przeciwnika w European MMA Champions League. W pierwszej rundzie tej milionowej piramidy zmierzy się z czeskim zawodnikiem Matoušem Kohoutem, dostarczając fanom długo oczekiwanego rewanżu. Pierwsza runda turnieju, w którym zwycięzca otrzyma imponującą kwotę 300 000 euro, odbędzie się 2 marca podczas OKTAGON 54 w Ostrawie, w Czechach.

Największa europejska organizacja MMA, Oktagon MMA, ogłosiła kontynuację bardzo udanego projektu Tipsport Gamechanger w grudniu zeszłego roku i jednocześnie potwierdziła udział bardzo popularnego polskiego zawodnika, który natychmiast stał się jednym z faworytów do zwycięstwa. To Mateusz Legierski, numer jeden wagi lekkiej, były mistrz pozostający niepokonany w OKTAGON. Organizacja właśnie ogłosiła, że będzie walczył o miejsce w ćwierćfinale przeciwko przeciwnikowi, którego już dobrze zna. Stawi czoła czeskiemu zawodnikowi Matoušowi Kohoutowi, który został pokonany przez Legierskiego w 2022 roku. To długo oczekiwany rewanż, który dostarczy pierwsza runda tego milionowego turnieju.

W pierwszej rundzie turnieju, oprócz Legierskiego, pojawią się także obecny mistrz organizacji Rony Paradeiser ze Słowacji, Losene Keita z Belgii, weteran UFC Makwan Amirkhani czy światowy numer 37 Daniel Torres.

O PROJEKCIE

Tipsport Gamechanger 2, Europejska Liga Mistrzów MMA. Wspólne przedsięwzięcie Tipsport i OKTAGON i największy projekt w historii europejskiej sceny MMA. Projekt, który zmienia zasady gry i życie wojowników! Po raz drugi, tym razem w kategorii lekkiej. W rundzie otwarcia Europejskiej Ligi Mistrzów MMA, w systemie piramidy eliminacyjnej, łącznie 16 elitarnych zawodników wagi lekkiej z całej Europy oraz mistrzowie swoich krajów będą walczyć o nagrody pieniężne o łącznej wartości 1 miliona EURO. W rundzie finałowej rywalizować będzie dwóch najlepszych zawodników z obu stron piramidy, a zwycięzca zostanie najlepszym zawodnikiem wagi lekkiej w Europie i zabierze do domu chwałę, trofeum oraz nagrodę w wysokości 300 000 euro.

https://tipsportgamechanger.com/en/

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.