MMA News

wszystko związane ze światem MMA

FEN 31: LOTOS Fight Night już w najbliższą sobotę – transmisje i karta walk

Już 28 listopada gala FEN 31: Lotos Fight Night PPV. Walką wieczoru będzie pojedynek rewanżowy pomiędzy Danielem Rutkowskim a Adrianem Zielińskim. Stawką tego starcia będą dwa pasy mistrzowskie dwóch organizacji MMA w kategorii piórkowej: FEN oraz Babilon.

Walką, której stawką będzie pas mistrzowski FEN w kategorii półciężkiej, jest zestawienie Adama Kowalskiego z Marcinem Wójcikiem. Dodatkowo kibice wszechstylowej walki wręcz zobaczą w Łodzi długo wyczekiwany debiut w FEN Pawła Trybały, który podejmie Łukasza Borowskiego.
Ozdobą listopadowej gali będzie starcie mistrzowskie, w którym zmierzą się Sebastian Romanowski z Jonasem Magardem oraz starcie na szczycie kategorii półśredniej, w którym rękawice skrzyżują Kamil Gniadek i Piotr Poniedziałek.

FEN 31 gdzie oglądać

Cena PPV na FEN 31: LOTOS Fight Night to 40 złotych. Wyłącznie na platformie fenmma.tv wydarzenie można będzie obejrzeć w ciągu 24 godzin od momentu zakończenia gali. Dostęp PPV można także nabyć na Cyfrowym Polsacie oraz Ipla.tv.

Transmisja z trzydziestej pierwszej już gali Fight Exclusive Night dostępna będzie wyłacznie w systemie PPV. Pay-per-view czyli PPV to określenie z języka angielskiego oznaczające płatną usługę oglądania treści multimedialnych dostarczanych najczęściej za pośrednictwem cyfrowej telewizji.

FEN 31 karta walk

Walka wieczoru:

  • 65,8 kg: Daniel Rutkowski vs Adrian Zieliński – walka o 2 pasy w kategorii piórkowej

Karta główna:

  • 100 kg: Paweł Trybała vs Łukasz Borowski
  • 93,0 kg: Adam Kowalski vs Marcin Wójcik – o pas w kategorii półciężkiej
  • 61,2 kg: Sebastian Romanowski vs Jonas Magard – o pas w kategorii koguciej
  • 83,9 kg: Marcin Naruszczka vs Ivan Cosić

Karta wstępna:

  • 77,1 kg: Kamil Gniadek vs Piotr Poniedziałek
  • 65,8 kg: Kacper Formela vs Edgar Davalos
  • 93,0 kg: Marcin Filipczak vs Saeed Younsi
Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x