MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Fuksiarz oficjalnym sponsorem Kanału Zero

Fuksiarz oficjalnym sponsorem Kanału Zero Stanowski

Fuksiarz.pl, oficjalny bukmacher LALIGA w Polsce a także sponsor portalu Weszlo.com, nawiązał współpracę z Kanałem Zero, najgłośniejszym projektem ostatnich tygodni w polskim Internecie, stworzonym przez Krzysztofa Stanowskiego.

W trakcie tej dynamicznej współpracy, Fuksiarz.pl będzie się angażować w wyjątkowy i zróżnicowany świat Kanału Zero, oferując swoim graczom nie tylko dedykowaną ofertę kursową na wydarzenia związane z działalnością kanału, ale także unikatowe konkursy, promocje i bonusy.  

Fuksiarz.pl podkreśla, że współpraca z Kanałem Zero to dla nich nie tylko możliwość oferowania atrakcyjnych zakładów, ale także szansa na zaangażowanie się w dynamiczne i innowacyjne projekty. “Nasza oferta kursowa na wydarzenia związane z Kanałem Zero to odpowiedź na rosnące zainteresowanie fanów. Współpraca przyniesie odbiorcom Kanału Zero i Fuksiarz.pl również konkursy, ekskluzywne treści oraz wyjątkowe bonusy. Chcemy, aby nasze działania dostarczały nie tylko emocji, ale także integracji z kreatywnym światem Kanału Zero” – powiedziała Aneta Tylicka, Prezes Zarządu Fuksiarz.pl. 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenia mediów społecznościowych Fuksiarz.pl i Kanału Zero, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi tej ekscytującej współpracy. 

Przykładowe zakłady związane z Kanałem Zero:

Krzysztof Stanowski / Kanał ZEROTAKNIE
Krzysztof Stanowski wystąpi – w filmie Bollywood w 20241.702.00
Marcin Najman wystąpi – w Kanale Zero w lutym 20247.801.04
Dowolny program Kanału Zero przekroczy – 200 tys. oglądających podczas transmisji na żywo w 20241.502.25
Dowolny program Kanału Zero pobije rekord – oglądających na żywo BuddaTV (700 tys. widzów) w 202425.001.01
BuddaTV będzie gościem – Kanału Zero w 2024 mmanews.pl1.702.00
Książulo będzie gościem – Kanału Zero w 20244.001.19
Kanał Zero nawiąże współpracę/będzie sponsorowany – przez firmę alkoholową w 20241.402.65
Mateusz Borek dołączy – do Kanału Zero w 202410.001.01
Michał Pol dołączy – do Kanału Zero w 20241.851.85

***

Fuksiarz.pl to brand należący do Bukmacherska Sp. z o.o. Firma została założona w 2021 roku przez Marcina Szpalerskiego, który dotychczas pełnił obowiązki Prezesa Zarządu. Pod koniec 2022 roku zastąpiła go Aneta Tylicka, zostając tym samym pierwszą kobietą zarządzającą firmą bukmacherską w Polsce. Nazwa firmy powstała od słowa „fuks”, czyli szczęście.

Przedsiębiorstwo oferuje legalną rozrywkę online. W ofercie posiada zakłady bukmacherskie czy zakłady live, a także zakłady na gry karciane i sporty wirtualne. Firma jako pierwsza w Polsce zastosowała funkcję Early Payout w zakładach na piłkę nożną. To unikalna promocja, polegająca na rozliczeniu zakładu jako wygranego przy dwubramkowym prowadzeniu wytypowanej drużyny, bez względu na wynik końcowy. Nowe rozwiązanie sprawiło, że zyskała na popularności wśród typerów, którzy skupiali swoją uwagę na zakładach piłkarskich.

Zakłady Fuksiarz możesz obstawiać na stronie Fuksiarz.pl i innowacyjnej aplikacji mobilnej na Android i iOS.

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz działają na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet wydanego przez Ministra Finansów dnia 9 grudnia 2020 roku na okres 6 lat. Nr zezwolenia: PS4.6831.1.2020 z późniejszymi zmianami.

Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.