MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Gdzie oglądać stream online FAME MMA7?

Gala FAME MMA 7 Online transmitowana będzie tylko w systemie PPV (Pay Per Viev). Dostep jest płatny i kosztuje 19.90 zł. Aby śledzić Fame MMA 7 na żywo w sieci, prawa do transmisji w internecie online można nabyć poprzez wykupienie systemu „pay-per-view” od 19,99 PLN.

W walce wieczoru Paweł „Popek Monster” Mikołajuw (3-4) skrzyżuje rękawice z debiutującym w klatce Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem. Wcześniej przed nimi w oktagonie kibice będą świadkami rewanżu Adriana „Polaka” Polańskiego z Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem. Kamil „Hassi” Hassan także będzie miał okazję do wyrównania rachunków z Maksem „Wiewiórem” Wiewiórką. Do klatki w sobotę wejdzie także Marcin “El Testosteron” Najman. Jego przeciwnikiem w prawdopodobnie pożegnalnym starciu w MMA będzie Dariusz “Lew” Kaźmierczuk. 

Ile kosztuje PPV Fame MMA 7?

Galę z udziałem m.in. Popka i Marcina Najmana obejrzysz tylko za pośrednictwem systemu pay-per-view. Nie będzie transmitowana w żadnej otwartej telewizji. Usługę Fame MMA 7 PPV można zakupić na oficjalnej stronie internetowej famemma.tv. Po kliknięciu w „Kup dostęp”, należy zalogować się na swoje konto lub – jeżeli go nie mamy – zarejestrować się.

Gdzie oglądać Fame MMA 7 za darmo?

Z pewnością pojawi się wiele nielegalnych transmisji z gali Fame MMA m.in na youtube czy na twitchu, jednak są one nielegalne i nie powinno się ich używać. Takie “restreamy” są systematycznie banowane, a kanały zostają usunięte i blokowane. Najlepszym sposobem na oglądanie tanim kosztem transmisji FAME MMA, jest zebranie się wspólnie z kilkoma przyjaciółmi i sprawiedliwie podzielić niewielki koszty licencji. Prawa do transmisji w internecie online można nabyć poprzez wykupienie systemu „pay-per-view” od 19,99 PLN. Najtańszy pakiet obejmuje transmisję walk na żywo oraz 24-godzinne archiwum gali. Pakiet za 25 złotych daje 7-dniowe archiwum oraz „niedostępne nigdzie indziej materiały backstage’owe”. Wojtek Gola, jeden z założycieli Fame MMA powiedział, że koszt organizacji i produkcji gali kosztuje kilka milionów.

Jak widzieliście, na poprzednim story wrzuciłem jedną z grup, którą monitorujemy. Niestety, takich grup jest dziesiątki. Przykro jest to, że tak wiele osób nie docenia tego, co robimy, tylko po prostu kradnie. W każdym razie wspieraj, nie kradnij. Dzięki wielkie. (…) Niestety takie osoby nie doceniają naszej pracy, ciężkiej pracy, sztabu ludzi, którzy pracują nad galą oraz ogromnego wkładu finansowego, jaki musimy zainwestować, aby gala powstała.(…) Kilka osób zapytało mnie, czemu ścigamy te osoby, czemu odszkodowania są tak wysokie. Robimy to dlatego, ponieważ gala kosztuje kilka milionów. Jeżeli nic byśmy z tym nie robili, to nie bylibyśmy w stanie organizować kolejnych eventów.”

Jak wygląda karta walk Fame MMA 7?

Walka wieczoru:

  • Paweł „Popek” Mikołajuw vs Damian „Stifler” Zduńczyk

Karta główna:

  • Adrian „Polak” Polański vs Amadeusz „Ferrari” Roślik
  • Dawid Malczyński vs Wojciech Gola
  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Marta „Martirenti” Rentel
  • Marcin „El Testosteron” Najman vs Dariusz „Lew” Kazimierczuk
  • Łukasz Lupa vs Marcin „Mielonidas” Makowski
  • Kamil „Hassi” Hassan vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka
  • Tomasz Olejnik vs Mariusz „Hejter” Słoński
  • Paweł „Tybori” Tyburski vs Arkadiusz „Aroy” Tańcula
  • Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs Maciej Rataj


Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x