MMA News

wszystko związane ze światem MMA

Grodzisk Mazowiecki wspiera organizacją 7. Mistrzostw MMA

Grodzisk Mazowiecki wspiera organizacja 7. Mistrzostw MMA

Grodzisk Mazowiecki wspiera organizacja 7. Mistrzostw MMA

Partnerami i współorganizatorami 7. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska zostały: miasto Grodzisk Mazowiecki i Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Grodzisk Mazowiecki. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Grodziska Mazowieckiego – Grzegorz Benedykciński.

Już 27 maja odbędą się kolejne zawody przygotowane przez Stowarzyszenie MMA Polska! 7. Mistrzostwa MMA zostaną zorganizowane w Grodzisku Mazowiecki, w Hali Widowiskowo – Sportowej CAIIS. Partnerami i współorganizatorami 7. Mistrzostw MMA przygotowywanych przez Stowarzyszenie MMA Polska zostały: Miasto Grodzisk Mazowiecki i OSiR Grodzisk Mazowiecki. Honorowy patronat nad 7. Mistrzostwami MMA objął burmistrz Grodziska Mazowieckiego – Grzegorz Benedykciński.

Grzegorz Benedykciński od roku 1994 pełni funkcję Burmistrza Grodziska Mazowieckiego. Jest jednym z najdłużej piastujących urząd burmistrza w Polsce. Jest również członkiem Zarządu Stowarzyszenia Metropolia Warszawska. W 2022 roku został wyróżniony odznaką „PRO Masovia” nadawaną za całokształt działalności zawodowej, społecznej, publicznej na rzecz Województwa Mazowieckiego.

W zeszłym roku Grodzisk Mazowiecki świętował 500-lecie otrzymania praw miejskich. Miasto to może poszczycić się nie tylko bogatą historią, ale również dynamicznym rozwojem, potencjałem gospodarczym, dostępnością komunikacyjną, przyjazną postawą wobec biznesu, kapitałem ludzkim i efektywnością kosztową inwestycji. Dziś gmina Grodzisk Mazowiecki jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do osiedlania się w Polsce, co widać po stale rosnącej liczbie napływowych mieszkańców.

7. Mistrzostw MMA odbędą się w hali Widowiskowo-Sportowej Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej (CAIIS) działającej pod skrzydłami Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grodzisku Mazowieckim. Nowoczesny charakter obiektu oraz możliwość wykorzystania stałych miejsc na trybunach i dostawnych miejsc na płycie pozwalają na organizowanie w nim wszelkiego rodzaju widowisk sportowych i artystycznych, jak i konferencji, spotkań oraz eventów. W budynku Centrum Aktywizacji i Integracji Społecznej dostępna jest również przestrzeń dla tych, którzy preferują bardziej kameralne spotkania. Do dyspozycji są w pełni klimatyzowane powierzchnie wynajmowane pod cele spotkań biznesowych oraz obszerne foyer dające możliwość aranżacji przestrzeni pod event, chillout room, strefę spotkań czy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe połączone z cateringiem. Dodatkową atrakcją obiektu jest taras widokowy wraz z obserwatorium. Wieża hali zawiera zainstalowaną kopułę astronomiczną do obserwacji nieba oraz odkryty taras widokowy.

Stowarzyszenie MMA Polska po raz pierwszy w historii zawita ze swoim wydarzeniem do Grodziska Mazowieckiego. 7. Mistrzostwa MMA będą ostatnią szansą na zaprezentowanie swoich umiejętności przed powołaniem zawodników do nowo powstającej kadry Polski kadetów oraz nowego składu kadry juniorów i seniorów.

Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią one podstawy do wzięcia udziału w Promocji, w szczególności nie są ofertą w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. 2020, poz. 1740 z późn. zm.).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Copyright © All rights reserved. 2009-2024 | Newsphere by AF themes.
0
Would love your thoughts, please comment.x